"Niemiecki krotochwila o Kaczyńskim". Opowiada posłaniec Nitras


W Niemczech, między elit politycznych, krąży anegdota o Jarosławie Kaczyńskim - ujawnił w Poranku TVN24 europoseł PO Sławomir Nitras. I dowcip opowiedział.

Zakazane świadectwo marszałka ws. tajemnic Armii Czerwonej ujrzało światło dzienne


Rosyjska telewizornia wyemitowała zakazany nim laty dokument o marszałku Gieorgiju Żukowie. klisza powstał w 1966 roku, ale po  "zbyt szczerych" wypowiedziach marszałka na materia Armii Czerwonej w czasie II wojny światowej miał zostać zniszczony.  Jedyną kopię filmu dzięki lata ukrywał jeden z ojców dziennikarstwa telewizyjnego Włodzimierz Pozner - informuje timesonline.co.uk.

Najtańsze prezenty pod choinkę w USA?


Amerykański zielony jest najtańszy od roku. Kosztuje niemal tyle samo co, w większości wypadków znacznie tańszy, frank szwajcarski. rano za amerykańską walutę trzeba było zapłacić 2,8 złotego. z racji tak taniemu dolarowi możemy nieco zaoszczędzić na świątecznych wydatkach.

Naukowcy: pył przypadkiem zostać z nami na lata


afekt wulkanu Eyjafjoell, kto od tygodni psuje grymasy podróżnym i liniom lotniczym, być może być przejawem wulkanicznego ożywienia, które Stary Kontynent odczuje dzięki masa miesięcy lub poniekąd za pośrednictwem całe lata - ostrzegają naukowcy. Te niezbyt optymistyczne opinie ekspertów przekazał "Sunday Times".

Kierowca leżał nagi w dzielnicy prostytutek. Mają wersję zdarzeń


Nagie padlina polskiego kierowcy ciężarówki znaleziono w nocy z niedzieli na poniedziałek na przedmieściach Piacenzy w północnych Włoszech - podała włoska agencja Ansa. Mężczyzna leżał koło swojej ciężarówki. niedaleko Polaku nie znaleziono portfela.

<<<  -  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe