Tesco przeprasza za kontrowersyjną kartkę


Po licznych skargach urażonych klientów, net sklepów Tesco postanowiła anulować kontrowersyjną kartkę ze sprzedaży i wytłumaczyć się swoich klientów.

Zginął w zderzeniu z radiowozem. rodzina szuka winnych


35-letni Piotr Adamowicz zginął 24 lipca w rodzinnej Warce. W jego motor uderzył nieoznakowany radiowóz, który pewnie wymusił pierwszeństwo. Jechał nim komendant miejscowej policji. ród zmarłego motocyklisty podejrzewa, że żandarm był ululany i że koledzy po fachu go ochraniają. dowódca zapewnia, że feralnego dnia nie pił alkoholu.

Zobacz, jak Amerykanie ostrzelali Gdynię


Kurtuazyjna zwalić się komuś na chatę zakończy się skandalem? Wczoraj z pokładu wypływającego z Gdyni okrętu amerykańskiej marynarki wojennej padły trzy strzały w stronę nabrzeża. Informację, którą dostaliśmy na platformę infrastruktura TVN24 potwierdził w rozmowie z tvn24.pl przedstawiciel żandarmerii Wojskowej ppłk Marcin Wiącek.

demencja żony groźna dla męża


Jeśli starsza osoba ma demencję, to jej współmałżonek jest 6-krotnie z większym natężeniem narażony na podobne problemy ze sprawnością umysłową - zaobserwowali naukowcy z USA. Jak napisali na łamach pisma "Journal of the American Geriatrics Society", niebezpieczeństwo to dotyczy szczególnie mężczyzn.

12-latek jechał samochodem 110 km/h


Policjanci z Cypru, biorący udział w pościgu za samochodem, który poniekąd dwakroć przekroczył dozwoloną prędkość, nie kryli zdziwienia, gdy za kierownicą złapali 12-latka.

<<<  -  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe