Tramwaj zjawa woził szproty w puszce


Koncert Madonny na warszawskim Bemowie wzbudził masa emocji. Nie mniej rozgrzał internautów tramwaj nr 924, który rozwoził fanów po koncercie. - To tramwaj zjawa z ludźmi ułożonymi jak szproty w puszce - narzekają internauci. Postanowili założyć chociażby "Klub Pokrzywdzonych przez 924".

Szisza tak samo szkodliwa, jak papierosy


Palenie fajki wodnej - sziszy - jest nie mniej szkodliwe dla zdrowia, jak palenie papierosów - wynika z badań brytyjskich naukowców, o czym informuje serwis BBC.

Prezydent leci na szczyt. obok choroby


Lech Kaczyński poleci na czwartkowy kulminacja Unii Europejskiej - poinformowała w pierwszy dzień tygodnia wieczór sekretariat Prezydenta. poprzednio południem prezydent odwołał swoją wizytę w Starachowicach z powodu przeziębienia.

maluch zjadło żrące granulki. "Stan wielce ciężki"


Z oparzeniami chemicznymi jamy ustnej, przełyku i żołądka trafił do szpitala 2,5 niegorący chłopiec, kto zjadł w sklepie granulki preparatu do udrażniania rur. Sprawą zainteresowała się prokuratura.

Jeden wotum kosztował Leppera 4 gr, Pawlaka ponad 11 zł


Ascetyczna walka wyborcza Andrzeja Leppera okazała się skuteczna pod jednym względem. prowadzący Samoobrony zdobył co prawda nic bardziej błędnego 1,28 proc. głosów, ale przy kosztach mało przekraczających 10 tys. zł zdobycie jednego głosu wyborcy kosztowało go ledwo 4 grosze. Na przeciwnym biegunie znalazł się Waldemar Pawlak, którego osiągnięcie jednego głosu poparcia kosztowało powyżej 11 zł.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe