Hinduiści najechali Londyn


Pięćdziesiąt tysięcy hinduistów przyjechało do Londynu, by pozdrowić tam nowy Rok i cieszyć się diwali - Świętem Światła, symbolizującym zwycięstwo światła nad ciemnością.

Płock czeka na wielką falę


W gminach Słubice i Gąbin w powiecie płockim trwa ewakuacja ludzi i zwierząt. W Dobrzykowie, który leży w gminie Gąbin zbudowano wał z 250 tys. worków z piaskiem. Ma on przechować Płock przed zalaniem. chyba że natomiast nie wytrzyma, miasto na walkę z wodą przygotowany ma koncept B. Na drodze krajowej 575, kilka kilometrów poprzednio Płockiem wybudowano niechlujny wał, jaki ma zabezpieczyć w najwyższym stopniu zagrożoną dzielnicę. Sytuację pogarszają burze i deszcze przechodzące z wykorzystaniem region kraju.

Twierdzi, że ograniczył przestępczość dzięki modlitwie


Pewien szef policji z Devon twierdzi, że udało mu się ograniczyć przestępczość w swoim okręgu dzięki potędze modlitwy.

Kanclerz Donald Tusk? Graś: Wolę "premier"


Kanclerz Donald Tusk? - Wolę "premier" - mówi wywołany do odpowiedzi przedstawiciel rządu Paweł Graś w TVN24. I konsekwentnie odmawia odpowiedzi na ewaluowanie czy Donald Tusk przedstawi w sobotę propozycje zmian w konstytucji, a chyba że tak, to w którą pójdą one stronę. zebranie premiera o godz. 14.

"Brakuje nam lekarzy. Grypa wędruje na wschód"


- Brakuje nam lekarzy - przyznaje szef rządu Ukrainy Julia Tymoszenko i zastanawia się, czy do walki z epidemią zaangażować studentów ostatnich lat medycyny. Grypa, z którą walczyły do tej pory zachodnie obwody kraju, przesuwa się na wschód. A politycy i massmedia spekulują na przedmiot wprowadzenia stanu wyjątkowego, a nawet ewentualnym przełożeniu zaplanowanych na styczeń wyborów prezydenckich.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe