szok w służbie reklamy


"Tsunami zabiło sto razy więcej ludzi niż 11 września. Planeta jest przemocą potężna. Miej dla niej respekt. Chroń ją" - taki przesył chciała ogłosić światu brazylijska agencja reklamowa. W tym celu postawiła poprzednio widzami wieże WTC, a naokoło nich - rój samolotów. obraz filmowy od kilku dni bulwersuje, budzi dyskusje i pytanie: czy cel uświęca środki, a reklama społeczna ma rozporządzenie przekraczać tyle granic?

"Popiełuszko" w Rzymie. Łzy i owacje


na przestrzeni nadzwyczajnego pokazu filmu "Popiełuszko" w reżyserii Rafała Wieczyńskiego na festiwalu filmowym w Rzymie atmosfera była ogromnie podniosła. Seans zakończyły owacje i łzy widzów.

"Kamienny łeb" Wałujew promuje film w Warszawie


Światowej sławy bokser Nikołaj Wałujew natomiast pryncypał Mosfilmu Karen Szachnazarow będą gośćmi Sputnika nad Warszawą. Festiwal rosyjskiego kina kończy się w niedzielę, w owym czasie też poznamy zwycięzcę towarzyszącego mu konkursu.

Bono w szpitalu. Nie wiadomo, co z trasą


Bono - lider grupy U2 trafił w piątek do szpitala w Monachium - podała oficjalna strona internetowa zespołu U2.com. muzyk dostał kontuzji kręgosłupa na przestrzeni przygotowań do trasy koncertowej zespołu i musiał odbyć operację. Nie wiadomo, jak wyjdzie ze szpitala.

"Gwałt na wojnie jest bronią"


Zrobiły film o ofiarach gwałtów, później zanim kamerą posadziły gwałcicieli. - Oni nie urodzili się tacy. Ale kampania zmieniła ich w, jak sami mówią, zwierzęta - mówią bliźniaczki dokumentalistki Ilse i Femke van Velzen, które na Doc Review pokazały swój klisza "Gwałt na wojnie"

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe