rano w radiu: podziwiam żołnierzy z Szwab


Prowadzący poranną audycję w radiu ESKA muzyka rockowa przywitał słuchaczy wyrażeniem podziwu dla niemieckich żołnierzy, którzy musieli o świcie wstać i wsiąść do czołgów i samolotów.

Czytelnicy pomogą "Tygodnikowi Powszechnemu"?


edytor "Tygodnika Powszechnego" znów prosi o pomoc. Ks. Adam Boniecki, wydawca dyrektor pisma, zamieścił prośbę o wpłaty na przedmiot Fundacji Tygodnika Powszechnego, która jest mniejszościowym udziałowcem spółki wydającej tytuł (większościowy pakiet posiada Grupa ITI).

TVP chce uruchomić dziewiczy kanał tematyczny


Za parę tygodni TVP może uruchomić dziewiczy kanał tematyczny, poświęcony wyłącznie transmisjom obrad parlamentu - zapowiedział p.o. prezes TVP Piotr Farfał. wniosek do KRRiT o koncesję ma wpłynąć w ciągu najbliższych dni.

Jerzy Sosnowski wrócił na antenę Trójki


Jerzy Sosnowski znów prowadzi audycje w Trójce. Kolejna tura rozmów związkowców Trójki z zarządem Polskiego Radia na przedmiot konfliktu zespołu z dyrektorem anteny Jackiem Sobalą odbędzie się w maju.

Kapucyn poprowadzi "Porannik miłosny" w radiu


W sobotnie poranki rozgłośnia atut emitować będzie cykl, w którym porad udzielać będzie ojczulek Ksawery Knotz.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe