Jak mozolnie gotować jajka?


Do Wielkanocy 2010 zostało nam jeszcze nieco czasu lae bowiem trafiłem na dwójka urocze strony na kwestia gotowania jajek, dzień dzisiejszy kwestia jajeczny. Myślę, że każdy, poniekąd niezbyt wykwalifikowany kucharz, mniej więcej orientuje się jak czasochłonnie dusić jajka aby zrobiły się one na miękko, półmiękko lub na twardo. jeśli ważna persona nie pamięta, to u dołu kilka słów przypomnienia, a w przyszłości będzie o wspomnianych wprzódy stronach ...


Więcej..

Pierogi Wigilijne


bowiem zbliżają się Święta Bożego Narodzenia od kilku dni prowadzę serial świąteczny. świeżo była dykcja o śledziach na Wigilię, dziś czas na wigilijne pierogi O pierogach pod kątem Świąt i Wigilii pisałem już jakikolwiek Chronos temu. dziś przypominam te przepisy. ponieważ wszystkie są jak w najwyższym stopniu postne, nadają się wyśmienicie na wigilijny stół. między rzeczonych przepisów jest wigilijna klasyka, alias pierogi z kapustą i pierogi z kapustą i grzybami ale są też kodeks na, na prawdę godne polecenia, pierogi z soczewicą i pierogi z kaszą gryczaną. Oto prawo na wigilijne pierogi.
wpis pochodzi z http://zajadamy.blox.pl


Więcej..

Potrawy Wielkanocne


Nadchodzące Święta Wielkanocne to oczywiście radosne święto zmartwychwstania upamiętniające zwycięstwo i wniebowzięcie Jezusa Chrystusa. Z czysto kulinarnego punktu widzenia, Wielkanoc to doba zakończenia Wielkiego Postu.

Na wielkanocnym stole powinno wykopać się w takim razie przede wszystkim całokształt to czego brakowało przez ostatnie 40 dni. W dzisiejszych czasach raczej malutko kto stricte przestrzega reguł postu (tym w wyższym stopniu Wielkiego) ale ceremoniał wystawnego i bogatego ucztowania w Niedzielę i pierwszy dzień tygodnia Wielkanocny przetrwała chyba w większości polskich domów do dzisiaj. Potrawy Wielkanocne to coś specjalnego i w większości przypadków przykładamy do ich wyboru i sporządzenia wyjątkową uwagę.

Ten napis pochodzi z blogu http://zajadamy.blox.pl


Więcej..

Grzanki z Mikrofalówki


dzień dzisiejszy przepis dla leniwych. Szybkie grzanki z mikrofalówki. Za mikrofalą nie przepadam ale do leniwych jak najbardziej należę, o czym świadczy niestety ostatnimi czasy prowadzenie tego bloga (rzadko piszę, oj rzadko), wskutek tego od czasu do czasu z kuchenki mikrofalowej korzystam.

Tytuł dzisiejszego wpisu mógłby równie porządnie brzmieć. Jak zrobić grzanki na szybko lub co wolno zrobić z czerstwej bułki. Do dzieła.


Więcej..

kodeks Na Wigilię


No i mamy grudzień. Do końca roku został prawie miesiąc, do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze mniej. A Święta i Wigilia, no cóż, wiadomo, niedaleko rodzinnej atmosfery, choinki, prezentów, to kulinarna rozpusta. Ale aby taka rozpusta mogła być wyposażonym miejsce, po pierwsze powinno się się odrobinę narobić i przygotowywać 12 otawa wigilijnych, świąteczne śniadanie, świąteczny obiad, jakąś przekąskę w międzyczasie (bo a nuż, osobistość sobie tak żołądek rozepchnie, że coraz będzie miał siłę na przekąseczkę ;). Korzystając z tego, że ten mój pamiętnik internetowy prowadzony jest już od kilku lat, pozbierałem przepisy wigiline i świąteczne (lub nadające się na Wigilię i Święta) i niniejszym spróbuje je tu opisać. Mam nadzieję, że owe przepisy pomogą przygotować i kolację wigilijnę i całą resztę Świąt. Być być może wykonacie je gruntownie tak jak są podane, być może zainspirują Was tylko jako pomysły na świąteczne dania.
Ten inskrypcja pochodzi z blogu http://zajadamy.blox.pl


Więcej..

<<<  -  1  2  3  4  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe