75. rocznica urodzin Elvisa Presley'a


8 stycznia 1935 roku urodził się suweren rock'n'rolla Elvis Presley. jeśli żył, w piątek skończyłby 75 lat.

Zaplanowane na kwiecień koncerty Ive Mendes w Polsce zostały przeniesione na maj z powodu katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Do niedzieli można głosować za pomocą net na laureata Nagrody Publiczności dla najlepszego polskiego filmu w plebiscycie Polskich Nagród Filmowych Orły 2010. Do wyboru są trzy tytuły: "Rewers", "Dom zły" i "Wojna polsko-ruska". 31 marca w krakowskiej Rotundzie a dzień później, 1 kwietnia, w warszawskiej Stodole wystąpi zespół Katatonia. Szwedzi zdradzili właśnie nazwy zespołów, które supportować będą ich w ciągu koncertów.Brian Wilson, założyciel grupy Beach Boys, pracuje nad swoim nowym albumem. Na krążku mają znaleźć się niedokończone kompozycje George'a Gershwina, które Wilson zamierza dopracować. W tegorocznym programie głównym Panoramy znajdzie się 18 filmów, 16 zasili sekcję gama Special, pozostała 20 znajdzie się atoli w dziale dokumentalnym. 31 z wymienionych obrazów to światowe premiery, 18 - debiuty reżyserskie. publikator "Time" opublikował analogia najlepszych gitarzystów elektrycznych wszech czasów.

Rihanna otrzyma 500 tysięcy dolarów za koncert sylwestrowy w Abu Dabi.

Prapremierowy demonstracja największej produkcji filmowej w historii Włoch, dzieła "Baaria" w reżyserii laureata Oscara Giuseppe Tornatore, otworzył w środę 66. festiwal w Wenecji. Film ten co do jednego z 24 innymi tytułami z całego świata ubiega się o główną nagrodę Złotego Lwa, a włoscy krytycy już mają nadzieję na jego sukces. "Obowiązek obowiązkiem jest, numer musi mieć tekst". Co sprawia, że inskrypcja piosenki jest wartościowy? gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

5 grudnia w warszawskim klubie Palladium odbędzie się pierwsza wersja cyklicznej imprezy didżejów - Hard Revolution. Brytyjska wokalistka Amy Winehouse zamierza na Karaibach kończyć nagrania najnowszego albumu. Scott Hicks podjął negocjacje dotyczące reżyserii obrazu "The Lucky One"."Po raz pierwszy..." to zwrot, który zdominował tegoroczny, jubileuszowy festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Począwszy od terminu, przy użyciu związane z imprezą projekcje i wydarzenia, po organizowaną na plaży galę zamknięcia, całość tym społem będzie nowe. Po koncertach całej niemal czołówki polskich wykonawców hip-hopowych w kraju wiatraków i polderów, przyszedł trwanie na występ Don Guralesko. Zbigniew Brzoza zostanie odwołany z funkcji dyrektora artystycznego Teatru Nowego w Łodzi. Taką decyzję podjął prezydent miasta po zapoznaniu się z wynikami referendum, jakie w czwartek przeprowadzono wśród pracowników placówki.

Unsound ryzykuje: Frost, Bjarnasson i Sinfonietta Cracovia


podczas nadchodzącej edycji krakowskiego festiwalu Unsound, usłyszymy masa nowatorskich, eksperymentatorskich i ryzykownych projektów muzycznych dla publiczności z szerokimi horyzontami.

Słynny skrzypek i legendarne skrzypce


Joshua Bell - amerykański wirtuoz zagra 21 października w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie, na legendarnych skrzypcach Gibson Stradivarius.

Z After Forever w ReVamp


ReVamp, dziewiczy schemat Floor Jansen, byłej wokalistki holenderskiej grupy After Forever, nagrał debiutancki album.

Mamy klip do remiksu przeboju "Lans"


W serwisie Muzyka.onet.pl możecie zobaczyć premierowo klip do remiksu utworu "Lans" grupy Monopol. Za nową wersję piosenki odpowiada brygada Full Erection - wyłoniona we wspólnym konkursie naszego serwisu i zespołu Monopol.

Helen Mirren w średniowiecznej opowieści Tarantino?


Quentin Tarantino zaproponował Helen Mirren rolę w swoim następnym filmie.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe