mer proponuje zabierać złodziejom buty


mer Amsterdamu uważa, że policja powinna zwalczać przestępczość odbierając rabusiom i chuliganom ich kosztowne sportowe obuwie.

wypity kierowca wiózł autobusem pasażerów z Białegostoku do Wielkiej Brytanii. Mężczyznę zatrzymali policjanci w pobliżu Olsztynka na drodze z Warszawy do Gdańska. W organizmie puder promil alkoholu. powyżej siedem godzin trwało przesłuchanie Zbigniewa Wassermanna poprzednio komisją śledczą. posłaniec musiał m.in. odpowiadać na pytania o swojego b. współpracownika, działania CBA ws. ustaw hazardowych i chronić tego, że mówi prawdę. Wątpliwości co do tego proch poseł Jarosław Urbaniak z PO. W odpowiedzi Wassermann zapowiedział, że doniesie na niego do Komisji Etyki. W poniedziałek użycie posła PiS jako świadka się nie zakończyła. szwung dodatkowy przesłuchania w styczniu. Na kilkanaście godzin przedtem powołaniem Andrzeja Seremeta na stołek prokuratora generalnego, Krzysztof Kwiatkowski mianował nowych prokuratorów - pisze "Rzeczpospolita". Decyzje miały pozostać podjęte w tajemnicy.Szykuje się wielka pucz na polskich drogach. Już od stycznia co więcej gimnazjaliści będą mogli usiąść za kierownicą Microcara - mini samochodu. I to bez prawa jazdy... U nad 81 tys. ludzi wykryto grypę lub objawy grypopochodne, z tej liczby do szpitala trafiło 2341 pacjentów - głoszą najnowsze statystyki ukraińskiego ministerstwa zdrowia. mór postępuje wtem - doba wcześniej hospitalizowanych było 951 osób. Rośnie też liczba śmiertelnych ofiar A/H1N1, a władze w Kijowie proszą rzeczywistość o pomoc. 79-latek zmarł, jak po gwałtownym kichnięciu nastąpił u niego wylew krwi do mózgu - podaje brytyjski pamiętnik "The Daily Mail".

ekskluzywny język francuski odkrywca Jean-Louis Etienne wystartował w poniedziałek z maleńkiej wioski na Spitzbergenie (Norwegia) w samotną podróż balonem do Bieguna Północnego.

Pewna Amerykanka wytoczyła przebieg koncernowi Google domagając się 100 tysięcy dolarów odszkodowania za błędne wskazówki, które doprowadziły ją na autostradę, dokąd została potrącona. po pierwsze wpadła pod pociąg, a w dalszym ciągu poraniona, z wyrwaną łapą została przywiązana do wiaduktu w Koninie. niedaleko wysiłków weterynarzy zwierzaka nie udało się uratować.

Ponad łysek od zuchwałego napadu na pula w Lwówku Śląskim policja w przyszłości szuka sprawcy. Mimo, że facjata rabusia zarejestrowały kamery przemysłowe, przez cały czas nie udało się ustalić jego tożsamości. Pewna dziewięciolatka z Bristolu jest pierwszym dzieckiem, które poproszono o zaprojektowanie brytyjskiej monety. ludzie Włoszczowej na ekspresowe pociągi w ciągu dnia będą mogli wyłącznie popatrzeć. PKP Intercity przyznaje, że znany peron jest nierentowny i zamyka ostatnie dzienne konsolidacja - donosi "Gazeta Wyborcza".Spada liczba katolików uczestniczących w niedzielnych mszach świętych, wynika z wstępnych danych tegorocznego liczenia wiernych. tendencja spadkowa utrzymuje się od 1982 roku. "Dziękujemy z całego serca za Waszą solidarność, życie i bliskość", napisali Jarosław Kaczyński i jego oryginał - Jadwiga tudzież Marta Kaczyńska-Dubieniecka w specjalnym ogłoszeniu, które ukazało się w prasie. - postać zdrowia koni oceniała szajka przestępcza. Tu nie ma koni w złym stanie zdrowia - mówił wściekły właściciel stadniny koni w Prądzewie. W tym samym czasie jego konie były wywożone z wykorzystaniem obrońców zwierząt.

"Minister Ameryki nie odkrył, szczebel ma obowiązek szczepić"


stopień winien począć szczepienia. Nie jesteśmy krainą szczęśliwości. Wirus świńskiej grypy w końcu do nas dotrze - powiedział na antenie TVN24 dotychczasowy wiceminister zdrowia Bolesław Piecha. Tłumaczenia obecnego wiceministra zdrowia Adama Fronczaka, że szczepionki na grypę A/H1N1 jeszcze u nas nie ma, bo jest nieprzebadana i nie wiadomo, jak zareagują na nią ludzie, podsumował krótko: - Ameryki nie odkrył. Szczepionka skutkuje u 70-80 proc. osób. A inne kraje szczepią.

Modelka szefową gangu narkotykowego


Angie Sanselmente Valencia do tej pory pojawiała się na okładkach kolorowych pism. w tej chwili milicja podejrzewa ją o wymiana handlowa narkotykami. 30-letnia modelka z Kolumbii jest poszukiwana listem gończym, bo - według funkcjonariuszy - jest szefową potężnego gangu, kto szmuglował kokainę do Wielkiej Brytanii.

Zmarł najstarszy uczeń świata


Kenijczyk, rozważany za najstarszego ucznia świata, zmarł w ubiegłym tygodniu w wieku 89 lat. W ciągu równo pięciu lat nauki osiągnął osobisty centralny cel: mógł trawić Biblię - poinformowała w poniedziałek rodzina mężczyzny.

"Może się wybrać pięć chłosta w czerwonego kapturka"


- Wolę Bronisława Komorowskiego, kto od czasu do czasu popełni lapsus, ale z którym Lechistan będzie bezpieczna, niż Jarosława Kaczyńskiego, jaki przypadkiem się przebrać jeszcze pięć baty w czerwonego kapturka czy też w babcię, ewentualnie w wilka. Ale wiemy, kto jest i jakiego typu konsekwencje poniesie cały kraj - powiedział w Radiu ZET Donald Tusk. prezes rady ministrów ocenił też, że wygrana prezesa PiS w wyborach byłaby politycznym piekłem.

To oni zbadają aferę hazardową


Na chwilę przed powołaniem członków komisji śledczej ds. afery hazardowej władze klubu PO chciały przekuć swoją reprezentację. Wymienianego do tej pory przez polityków PO Sławomira Neumanna miała zastąpić Krystyna Skowrońska - dowiedziała się TVN24. W klubowym głosowaniu kandydatura Skowrońskiej jednak przepadła - Neumann znajdzie się wskutek tego między śledczych. i pozostałe kluby zdecydowały o kandydaturach do komisji.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe