Erykah Badu przesunęła premierę nowego albumu


Erykah Badu po raz dodatkowy przesunęła premierę albumu "New Amerykah, Part II: Return of the Ankh". twórczyni wyjawiła niemniej szczegóły wydawnictwa.

Brad Pitt nie pojawi się acz w obsadzie najnowszego filmu Guya Ritchiego o przygodach Sherlocka Holmesa. czasopismo "Daily Mirror" podała, że Pitt puder przylecieć do Londynu w tym tygodniu, aby wcielić się w rolę przeciwnika Holmesa, po tym jak reżyser obejrzał pierwszy składanie obrazu, ale pracownia temu zaprzecza. W wywiadzie udzielonym nie bez przyczyny serwisowi MuzykaOnet.pl, lider formacji Pogodno Jacek Szymkiewicz, opowiedział o kulisach powstania nowej płyty formacji zatytułowanej "Wasza wspaniałość". 12 premierowych utworów trafi na "Kalejdoskop" - pierwszą od 11 lat solową płytę Roberta Gawlińskiego.Thrashmetalowcy nowego pokolenia, inaczej kalifornijska formacja Bonded By Blood, przygotowali nowy album "Exiled To Earth". W piątek 19 marca 2010 roku odbędzie się popis z cyklu "Ministry of Sound @ Capitol Club" w trakcie którego wystąpi DJ Andy Daniell. Włoska prasa zastanawia się, czy srebrny Niedźwiedź festiwalu w Berlinie dla Romana Polańskiego za najlepszą reżyserię to lecz wciąż uznanie dla jego filmu "Autor widmo", czy też próba zadośćuczynienia.

Aż trzy komedie romantyczne między premier tygodnia? Walentynki tuż tuż... Na szczęście do kin trafiają w piątek również ambitniejsze produkcje, m.in. nagrodzony w Cannes "Fish Tank" Andrei Arnold i "Tlen" Iwana Wyrypajewa z rolą Karoliny Gruszki.

Kontrowersyjny muzyk Marilyn Manson przyciąga kłopoty. drużyna chrześcijan z ruchu Bible Believers postanowiła nawrócić fanów piosenkarza w czasie jego koncertu który się odbył we wtorek (25 sierpnia) w Kalifornii. Ten Typ Mes nagrał filmik, w którym odnosi się do swojego udziału w utworze "Powinnaś być ze mną" i jego promocji.

W środę, 2 grudnia o godz. 18 na antenie Polskiego Radia Euro będzie miała miejsce premiera nowego singla Łąki Łan - "Selawi". Utwór pochodzi z albumu "Łąkiłanda". Największa net kin w Wielkiej Brytanii - Odeon - nie będzie akcentować najnowszego filmu Tima Burtona "Alicja w krainie czarów". To bunt wobec decyzji Disneya o skróceniu kinowej obecności filmu ze zwyczajowych 17 do 12 tygodni. Zaskakujące wyniki prac komisji (tylko czterech wykonawców) wybierającej uczestników polskich preselekcji do Eurowizji 2010 silnie wzburzyły fanów tego konkursu. Głos zabrała także po raz kolejny pominięta Sara May.Blackmetalowcy z niemieckiej formacji Dark Fortress zarejestrowali szósty album "Ylem". Poznaliśmy kolejne szczegóły dziewiątej solowej płyty Ice Cube'a, "I Am The West". publikator ukaże się 13 lipca 2010 roku nakładem prowadzonej za pomocą rapera wytwórni Lench Mob. szkolenie literackie, wykłady, panele dyskusyjne a spotkania autorskie znalazły się w programie Międzynarodowego Festiwalu Kryminału (MFK), który rozpocznie się w piątek we Wrocławiu. działanie jest kontynuacją festiwalu, który przy użyciu pięć lat odbywał się w Krakowie.

Rozdano nagrody festiwalu Pieśni Bożonarodzeniowych w Toruniu


Weronika Krystek z Bielawy w woj. dolnośląskim, Marcelina Konieczna ze Strzelna w woj. kujawsko-pomorskim i Monika Skibicka z Torunia zdobyły główne nagrody zakończonego w niedzielę 13. Festiwalu Pieśni i Piosenek Bożonarodzeniowych w Toruniu. Finałem imprezy był wspólny popis dobry na rzecz toruńskiego Hospicjum dla Dzieci "Nadzieja".

Joaquin Phoenix wraca do aktorstwa?


Joaquin Phoenix wcieli się w kreacja Edgara Allana Poe w ekranizacji powieści "The Beautiful Cigar Girl" Daniela Stashowera - poinformował inżynier dźwięku Resul Pookutty.

To on zignorował Madonnę!


Praca z Madonną to mrzonka większości osób związanych z show-biznesem. Ale nie jego.

Brał narkotyki. w tej chwili przeprasza w TV


Raper Dappy z brytyjskiej grupy N-Dubz wywołał kolejny skandal. Hiphopowiec został przyłapany na zażywaniu mefedronu.

Kolejna model festiwalu Gdańsk DocFilm


Zbliża się ósma wersja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych Gdańsk DocFilm Festival. W konkursie weźmie udział 30 tytułów – zarówno polskich, jak i zagranicznych.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe