Karnawał w Operze Krakowskiej trwa


Opera Krakowska zaprasza na inny z cyklu koncertów karnawałowych, który odbędzie się w poniedziałek 8 lutego 2010 na Dużej Scenie o godz. 18.30. "Musical i operetka" to koncert, w którym udział wezmą: Bożena Zawiślak-Dolny, Tomasz Kuk, Adam Sobierajski, Krzysztof Witkowski tudzież orkiestra i balet Opery Krakowskiej pod dyrekcją Rubena Silvy.

Teatr w Katanii na Sycylii pracuje nad musicalem o premierze Włoch Silvio Berlusconim - ujawnił jego pryncypał Pietrangelo Buttafuoco w wywiadzie dla lokalnego dziennika "La Sicilia". Oto nowe, wokalne rewelacja programu "Britain's Got Talent". Nazywa się Olivia Archbold, ma 14 lat, pochodzi z Manchesteru i oczarowała Wielką Brytanię. Komety zapowiadają singlem "Osiemnaste Urodziny" dziewiczy albumu zatytułowany "Luminal".Premiera krążka przewidziana jest tuż po wakacjach. Wydawcą płyty, równie jak poprzednich albumów Komet będzie Jimmy Jazz Records.Pete Wentz obwinia się o rozpad grupy Fall Out Boy. Po kilku latach przerwy na metalową scenę powróciła grecka formowanie Nightfall. 1 kwietnia 49 lat kończy Susan Boyle, największa rewelacja muzyki rozrywkowej w ostatnich latach. śpiewaczka spędzi swoje urodziny w Japonii.

firma Ubisoft poinformowała o pracach nad grą komputerową z Michaelem Jacksonem w roli głównej.

W nowej wersji słynnego musicalu Alana Parkera "Fame", która pojawi się na ekranach 6 listopada, swą szansę na sławę otrzymali nie lecz młodzi wykonawcy, ale i 24-letni reżyser Kevin Tancharoen. 29 czerwca do sklepów trafi zestaw najważniejszych utworów Jaya-Z. Składanka nosi tytuł "The Hits Collection Vol.1".

W dniach 12-14 sierpnia w Szczytnie odbędzie się pierwsza wydanie Open Mind Festival. pomijając koncertami takich gwiazd jak The Cult, Epica czy Obituary, organizatorzy przygotowali również warsztaty muzyczne prowadzone dzięki gwiazdy sceny metalowej. Jay Darlington dołączył do składu nowego zespołu Liama Gallaghera, Beady Eye. Pełnić on będzie funkcję klawiszowca. Czwarty studyjny klaser Alicii Keys 'The element of Freedom' ukaże się już 14 grudnia (wersja w niskiej cenie, limitowana CD+DVD a winyl).29 młodych skrzypków z dziesięciu państw zgłosiło się do 2. edycji Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego Toruń 2010. Selekcji uczestników dokona jury pod kierownictwem Wandy Wiłkomirskiej. Przy ul. Piotrkowskiej 84 w Łodzi odsłonięto w sobotę rzeźbę Misia Uszatka. To pierwszy z serii posągów z brązu przedstawiających postacie z seriali animowanych wyprodukowanych z wykorzystaniem łódzkie studio filmowe Se-Ma-For. Ringo Starr, perkusista grupy The Beatles, skrytykował publikację watykańskiego dziennika "L'Osservatore Romano" na myśl "Fab Four".

dziewiczy album Patrycji Kosiarkiewicz jesienią


Patrycja Kosiarkiewicz powraca z nową płytą. Longplay zatytułowany "Ogród niespodzianek" ukaże się na jesienią.

Nowa płyta donGURALesko już wkrótce


Nowa płyta donGURALesko nosi tytuł "Totem Leśnych Ludzi". klaser trafi do sprzedaży 11 czerwca.

Bezczelny bezrobotny gwiazdą pop?


Najbezczelniejszy język niemiecki bez pracy - Arno Duebel milczkiem nagrywa piosenki i przygotowuje się do pierwszych występów - donosi periodyk "Bild". To może być zwrot w życiu kontrowersyjnego hamburczyka, kto od lat żyje na zasiłku i unika pracy.

wystawa o Jerzym Waldorffie


umiłowany fotel, zestaw gaik i zbiór płyt - to niektóre z przedmiotów należących kiedyś do Jerzego Waldorffa, które pokazano na otwartej we wtorek w Muzeum Historycznym m.st. Warszawy wystawie "Jerzy Waldorff 1910-1999. Umarły-znajomy-kochany".

Johnny Depp śpiewa z liderem The Pogues


Johnny Depp i Shane MacGowan nagrają razem piosenkę.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe