PŚ: Małysz walczy w Klingenthal! Na żywo!


Pucharowa karuzela w skokach narciarskich zawitała do niemieckiego Klingenthal. zgadywanka będzie jednym z ostatnich sprawdzianów przed igrzyskami olimpijskimi w Vancouver.

Izrael przekazał ONZ 10,5 miliona dolarów odszkodowania za straty poniesione za pomocą organizację w czasie izraelskiej ofensywy w Strefie Gazy na przełomie lat 2008 i 2009 - poinformował wyraziciel ONZ Martin Nesirky. Trzecie Polsko-Niemieckie Dni Mediów zainaugurowano dziś w porze wieczoru w ratuszu w Dreźnie. Tegoroczne wywiad dziennikarzy, ekspertów i polityków z polski i helmut odbywa się pod hasłem "Polska i RFN - partnerzy na Wschodzie". Wyłączenie ze strefy euro powinno być ostateczną sankcją dla kraju, który nieopodal podjętych środków zaradczych, nie jest w stanie uzdrowić swego budżetu - ocenił język niemiecki minister finansów Wolfgang Schaeuble.Prezydent USA Barack Obama poruszył w rozmowie telefonicznej z prezydentem Chin Hu Jintao m.in. kwestię nuklearnego Iranu i zobowiązań w ramach G20 w sprawie wzrostu gospodarczego - poinformował Biały Dom. Obaj wyrazili wolę "dobrych stosunków wzajemnych". agresor reprezentacji Argentyny Carlos Tevez nie zagra w środowym meczu eliminacji do MŚ 2010 przeciwko Paragwajowi. Francuzi przenigdy nie przegrali z Meksykanami. jeśli w czwartek (godz. 20.30) "Trójkolorowi" odniosą wygrana w Polokwane, przybliżą się do awansu do 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata w RPA.

Z powodu złej pogody odłożono o 24 godziny planowany na dzień dzisiejszy o brzasku czasu polskiego początek promu kosmicznego Discovery - poinformowano w siedzibie amerykańskiej agencji kosmicznej NASA.

Wyższy Sąd administracyjny Ukrainy zawiesił decyzję Centralnej Komisji Wyborczej (CKW) dotyczącą wyników wyborów prezydenckich na Ukrainie oraz ogłoszenia ich zwycięzcą Wiktora Janukowycza - podała agencja Interfax. Palestyński Hamas, sprawujący kontrolę nad Strefą Gazy, nakazał mieszkańcom finał na czas przybliżony tuneli przemytniczych pod granicą z Egiptem - informuje agencja Associated Press, powołując się na ludzi utrzymujących te tunele.

prawie że trzykroć w ciągu roku wzrosła rozmiar korupcji we Włoszech - alarmuje włoski substytut NIK, mający uprawnienia sądu. Straty budżetu państwa z powodu łapówek szacuje się na 69 mln euro - podaje dziennik "Corriere della Sera". Około 10 tys. ludzi uciekło z północnej Birmy do Chin z powodu walk między rządową armią a bojownikami z mniejszości etnicznych zamieszkujących region Kokang - poinformował rząd chińskiej prowincji Yunnan. Przygotujcie się na ogromną dawkę goli zapierających tchnienie w piersiach. W październiku bramki do naszego rankingu pojawiały się niczym grzyby po deszczu. Po pięciu golach, które wybraliśmy we wrześniu i dziesięciu w październiku dziś mamy dla Was aż dwadzieścia najpiękniejszych trafień z całego świata, które podziwialiśmy w zeszłym miesiącu.W pierwszy dzień tygodnia NATO rozpoczęło oficjalne operację ocean Shield. Jej celem jest zwalczanie piractwa w okolicach Rogu Afryki, gdzie grasują somalisjcy piraci. Piłkarze reprezentacji polski z dużymi nadziejami udali do Pragi na rozgrywka eliminacji MŚ z Czechami. - Polski duchowny, wobec którego sąd w brazylijskim stanie Rio de Janeiro wydał w czwartek nakaz zatrzymania w związku z oskarżeniami o pedofilię, oddał się w piątek w ręce policji i przebywa w areszcie - podał cytowany w sobotę przy użyciu AP pełnomocnik stanowych władz. według opublikowanych w piątek fragmentów decyzji sądu 44-letni duszpasterz miał przerobić dom parafialny w "erotyczne więzienie".

MŚ w RPA: 30 milionów dolarów dla zwycięzcy


Zwycięzcy piłkarskich mistrzostw świata w RPA w 2010 roku wzbogacą się o rekordową kwotę 30 milionów dolarów - ogłosiła w czwartek FIFA. komitet Wykonawczy tej organizacji obradował w RPA na wyspie Robben. W piątek w Kapsztadzie odbędzie się losowanie grup pierwszej fazy turnieju.

nieposzlakowany pokłosie Cantwella w pchnięciu kulą


znakomity wynik, najlepszy w tym roku na świecie, uzyskał amerykański lekkoatleta Christian Cantwell. mistrz świata w miejscowości Columbia (stan Missouri), dokąd mieszka, pchnął kulę na odległość 22,35 m.

Uzbekistan: Zwolniono z więzienia Umarowa


przywódca uzbeckiej opozycji Sanżar Umarow został zwolniony z więzienia, w którym spędził czwórka lata - podała w niedzielę agencja internetowa Ferghana.ru.

Mapuche chcą być wolni


Kilkadziesiąt indiańskich wspólnot w Chile uzgodniło, że utworzą Związek Terytorialny Mapuche (rdzennych mieszkańców płd. Chile i płd. Argentyny), by wraz bić się o polityczną autonomię. układ plemion nastąpiło po wielu dniach zamieszek wywołanych tym, że siły rządowe zajęły tereny należące tradycjnie do Indian terenów w płd. Chile.

Nie będzie postępowania karnego w sprawie Woodsa


uznany amerykański golfista Tiger Woods został modny winnym spowodowania wypadku drogowego w nocy z 26 na 27 listopada koło jego rezydencji w Isleworth pod Orlando.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe