Godsmack: chodzi o ciężki muzyka rockowa


skład Godsmack kończy nagrywać dodatkowy album. Dzieło będzie nosić tytuł "The Oracle".

Płyta "Modern Rocking" Agnieszki Chylińskiej, która miała premierę 23 października, wciąż znajduje się w czołówce najlepiej sprzedających się wydawnictw w Polsce. W tej chwili album osiągnął platynowy status. Sidney Poitier otrzymał z rąk prezydenta Baracka Obamy Prezydencki odznaczenie Wolności. konflikt w rodzinie Michaela Jacksona. familia kłóci się o dzieci zmarłego piosenkarza.Po ośmiu latach nagraniową ciszę przerywa Phil Collins. "Going Back" będzie soulowym hołdem dla wykonawców z wytwórni Motown i Stax. Courtney Love chce, by to James McAvoy, a nie Robert Pattinson zagrał jej nieżyjącego męża katana Cobaina. Głośny debiut Kasi Rosłaniec został nagrodzony na festiwalu filmowym w Cottbus za najlepszy Debiut. Nagrodę otrzymała również odtwórczyni głównej roli – Ania Karczmarczyk za wybitny Debiut Aktorski Kobiecy.

Greta Gerwig dołączyła do obsady komedii romantycznej "Friends With Benefits".

W czwartek, 22 kwietnia ukaże się nowa płyta Karpat Magicznych zatytułowana "Acousmatic Psychogeography". Tego samego dnia schemat wystąpi. w krakowskim klubie Foty Kleparz. Eva Amurri, córka Sarandon ze związku z włoskim reżyserem Franco Amurri, wcieliła się w postać Jackie - studentki dorabiającej co wieczór jak striptizerka, w wyemitowanym świeżo odcinku popularnego serialu z Davidem Duchovnym.

11. wydanie "Tańca z gwiazdami" rusza już dziś wieczorem. O godz. 20 odbędzie się pierwszy obręb show, na przestrzeni którego dwanaście par zaprezentuje walca angielskiego lub cha-chę. permanentnie nie wiadomo, kto będzie reprezentował Ukrainę na tegorocznej Eurowizji. Zorganizowane apiać preselekcje wygrała kawałek Alyoshy, która łamie wymogi regulaminu. Wielu nowojorczyków w życiu nie słyszało o City Island, odległym zakątku metropolii położonej nad brzegami zatoki Long Island Sound, na północnym krańcu Bronksu. nazwa ta nic nie mówiła dodatkowo Andy'emu Garcii, jak przysłano mu scenariusz rodzinnego komediodramatu osadzonego w realiach wyspy.Nie będzie dochodzenia w sprawie nawoływania do przemocy w tekstach piosenek Peji. cynk w tej sprawie złożył w grudniu naczelny Ogólnopolskiego Komitetu Obrony poprzednio Sektami Ryszard Nowak. Jury w składzie: Jacek Hugo Bader, Małgorzata Sadowska i Janusz Wróblewski przyznało nagrody 3. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Warszawą". 30 stycznia na antenę telewizyjną powraca serial science fiction "Eureka". Na antenie telewizji Canal+ w każdą sobotę o 17.30 będzie można oglądać odcinki trzeciego sezonu.

cudaczność "Zmierzchu" trwa


Ścieżka dźwiękowa do filmu "New Moon" ("Księżyc w nowiu") to najlepiej sprzedająca się album w Stanach Zjednoczonych.

Kayah & Royal String Quartet wystąpią w Studiu Polskiego Radia


W poniedziałek, 8 marca w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego odbędzie się dalszy popis z cyklu "Gwiazda za abonament". Tym pospołu wystąpią Kayah & Royal String Quartet.

Jerzy Stuhr reklamuje gród podwawelski


Po serii 21 filmików, nakręconych dzięki gołębie unoszące miniaturowe kamery, miasto gród podwawelski ma dziewiczy spot reklamowy, w którym wystąpił krakowski aktor, reżyser i profesor prof. Jerzy Stuhr.

głaz milowy rocka. 40 lat minęło


10 października 1969 roku w sklepach ukazała się album "In The Court Of The Crimson King" grupy King Crimson, głaz milowy progresywnego rocka. W związku z 40. rocznicą premiery na półkach pojawia się specjalna edycja z nowym miksem.

Dzikie transformacje Pogodno


10 maja ukaże się nowa płyta szczecińskiego zespołu Pogodno. album zatytułowany będzie "Wasza Wspaniałość".

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe