"W Pędzącym Króliku rozmawiałam o CV, a nie o CBA"


ojciec nie próbował mi urządzać na boku pracy w Totalizatorze Sportowym. Miał moje CV, ale nie wiem, komu je przekazywał - oświadczyła zanim komisją hazardową Magdalena Sobiesiak. Przyznała jednak, że wiedzę o konkursie mogła posiadać coraz przed ukazaniem się ogłoszenia w gazecie. W swoich rozmowach z asystentem byłego ministra sportu Mirosława Drzewieckiego i byłym szefem Totalizatora Sportowego - nt. poczynania się o pracę - nie widzi nic złego.

Pewna brytyjska firma specjalizująca się w produkcji trumien o nietypowych kształtach raz po raz częściej wykonuje na życzenie klientów trumny o kształcie butelki, telefonu komórkowego lub innych przedmiotów. Aż 67 owiec zginęło w pierwszy dzień tygodnia w południowo-zachodnich Niemczech, gdy dwa psy zagoniły je na tor kawa na ławę pod nadjeżdżający szwung towarowy. W środę napłynęła z Francji zaskakująca informacja - własny reżyser może postanowić się dobrowolnie nastąpić przed amerykańskim sądem, by odskoczyć długotrwałej procedury ekstradycyjnej. Do tej pory Polański śmiałość wykluczał odjazd do Stanów Zjednoczonych. Szwajcarski ministerium sprawiedliwości potwierdził zaś w środę, że przewaga aresztowania Romana Polańskiego, by zakablować go Amerykanom wyszła od szwajcarskich władz.w przybliżeniu 700 osób pozowało nago znanemu amerykańskiemu fotografikowi w jednej z winnic Burgundii, aby z inicjatywy organizacji Greenpeace oddać uwagę na integralny związek ciała i życia ludzkiego z naturą zagrożoną z przyczyny zmian klimatycznych. W morskich głębinach żyją zwierzęta, które za pomocą do licha i trochę lat kryły się przed oczami człowieka. Teraz, dzięki badaczom, którzy dotarli w najgłębsze czeluść oceanu, możemy dostrzec stworzenia, których wygląd bardziej kojarzy się z bajką - a niekiedy i z horrorem - niż ze znanym nam światem. W poniedziałek zmoczy nas nie wręcz przeciwnie gadka szmatka z wiader śmigusowych dowcipnisiów. W całym kraju przypuszczalnie przelotnie popadać, a maksymalna wysoka temperatura wyniesie od 9 st. na Pomorzu Zachodnim, do 14 w Bieszczadach. W kolejnych dniach będzie równie - spodziewać się możemy i słońca i deszczu. ileś cieplej w środku tygodnia, a w weekend temperatura ponownie lekko spadnie.

22-letnia studentka dziennikarstwa z Virginii została tegoroczną Miss Ameryki. nie mówiąc o urody, Caressa Cameron przekonała do siebie jury swoim planem walki z otyłością pośród dzieci. – Wyłączcie telewizory i wyjdźcie na podwórzec – apelowała.

Adam Darski znany lepiej w charakterze Nergal ponownie ma kłopoty. lider deathmetalowego zespołu Behemoth, a prywatnie partner Doroty "Dody" Rabczewskiej, usłyszał przygana obrazy uczuć religijnych. Za podarcie Biblii grożą mu nawet dwa lata więzienia. Choć trudno wyobrazić sobie przedszkolaka cierpiącego na depresję, objawy tej choroby dotykają już u dzieci poniżej szóstego roku życia. Na łamach pisma "Current Directions in Psychological Science" naukowcy z USA zwracają uwagę na opatrywanie sygnaturą wczesnego rozpoznania pierwszych symptomów.

Są los ofiary powodzi. W Tarnobrzegu na osiedlu Wielowieś wyłowiono w czwartek ścierwo 59-letniego mężczyzny - poinformowała tamtejsza policja. Z kolei w miejscowości Juszczyna k. Żywca (śląskie) z potoku wyłowiono konkret 63-letniego mężczyzny. Na nadejście fali kulminacyjnej szykują się społeczeństwo centralnych regionów kraju. Na południu poziom wód w rzekach roztropnie opada. Coroczny wyścig: człowiek kontra koń, odbywający się na zboczach łańcucha górskiego w Brecon Beacons w Walii zakończył się zwycięstwem jeźdźca i jego rumaka. W zawodach w Llanwrtyd Wells wzięło udział 300 biegaczy i 44 konie - informuje telegraph.co.uk. Dlaczego nie jest dozwolone prowadzić po narkotykach? Zobaczcie:Kto zbudował piramidy w Gizie? - do tej pory kontrakcja na to sprawdzanie wydawała się oczywista. To niewolnicy - powiedziałby niemalże ktokolwiek z nas. Jednak stary archeolog Egiptu tylko przedstawił nowe informacje na ten temat. - Odkryte w Gizie w ostatnim dwudziestoleciu groby budowniczych Wielkich Piramid świadczą o tym, że dotychczasowy one wznoszone nie przez niewolników, jak do niedawna wielu sądziło, aczkolwiek przez wolnych robotników - oświadczył. W obchodzony wczoraj w USA "Dzień bez spodni" niektórzy mężczyźni przyszli do pracy zastępując długie nogawki krótkimi bokserkami, noszonymi na codzień pod spodniami. Dwa dorodne dziki pojawiły się wczesnym popołudniem w ścisłym centrum Krakowa. Jednego z nich zauważono u stóp Wzgórza Wawelskiego, pozostały upodobał sobie nieodległy Kazimierz.

6 minut to dla Sekuły 10 minut


w ciągu 11-godzinnego przesłuchania Zbigniewa Chlebowskiego przed komisję śledczą nie zabrakło "newsów" nie związanych z aferą hazardową. Ci, którzy śledzili jej tok dowiedzieli się, że posłanka PiS Beata Kempa jest na diecie, a Chlebowski "zwykle nie przeklina". Nie mniej zaskakujący był kropka nad i przesłuchania "Zbycha".

Lech Kaczyński bez Radia Maryja


jeśli Lech Kaczyński zdecyduje się na start w wyborach prezydenckich, nie będzie mógł kalkulować na poparcie Radia Maryja w pierwszej turze - informuje "Rzeczpospolita".

Prezydent o członkach Rady: nikt mi nie odmówił


"Ponadpolityczna" Narodowa rada Rozwoju, powołana przy prezydencie Lechu Kaczyńskim, rozpoczęła obrady. Ma opracowywać rozwiązania prowadzące do stabilnego rozwoju kraju. W jej zespół wchodzi 44 ekspertów z dziedziny ekonomii, socjologii, demografii i finansów publicznych. Prezydent zapewnia: to nie jest element kampanii wyborczej.

Żujący gumę, uwaga na zmarszczki!


Chirurdzy plastyczni ostrzegają: ustawiczne żucie gumy prowadzi do powstawania zmarszczek, głównie dookoła ust. Takimi obserwacjami podzielił się z czytelnikami "Daily Telegraph" amerykański skórnik Joel Schlessinger z kliniki w Omaha w stanie Nebraska.

Reklama pasty wprowadzała w błąd


"Tylko Colgate Total 12 zwalcza 12 problemów jamy ustnej" - reklamował swoją pastę do zębów koncern Colgate Palmolive. Sąd apelacyjny tylko uznał, że ta reklama sztucznie mnoży problemy i mogła wprowadzać klientów w błąd oraz ingerować za pomocą to na ich decyzje zakupowe - pisze "Rzeczpospolita".

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe