Polskie nadajnik dla Zagranicy ma nowego dyrektora


Zarząd Polskiego Radia powołał marka Cajznera na stołek dyrektora Polskiego Radia dla Zagranicy. Zastąpił on odwołanego w ubiegłym tygodniu Andrzeja Rybałta.

"Rzeczpospolita": telewizja publiczna powołała specjalną komisję, której członkowie mają dbać, by nie faworyzowano żadnego z kandydatów na prezydenta i w wyborach samorządowych. Natychmiastowego przywrócenia Jerzego Sosnowskiego (prowadzącego m.in. ”Klub Trójki”) do pełnych praw dziennikarza żądają od zarządu Polskiego Radia członkowie Związku Zawodowego Dziennikarzy i Pracowników Programu III Polskiego Radia. W Kirgistanie zamknięto dwa tytuły prasowe związane z opozycją.program publicystyczny Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego ”Teraz my!” będzie się ukazywał w TVN lecz do czerwca. Również ”Kawa na ławę” Bogdana Rymanowskiego ma zniknąć z TVN. Reporterzy Superstacji zaczęli dostawać wypłaty uzależnione nie od liczby dyżurów, a od liczby materiałów wyemitowanych na antenie. W ubiegłym roku Agorze SA udało się zwiększyć zysk, choć jej przychody spadły.

Wydawca prasa periodyczna codziennej "Fakt" (Axel Springer Polska) wręczył wypowiedzenia 24 etatowym pracownikom tej redakcji. Pozostałym obniżył pensje.

Telewizja Polska SA znów chce mieć kanał TVP Parlament. – Chcielibyśmy uruchomić ten kanał w ciągu kilku tygodni – zapowiada Daniel Jabłoński, p.o. reprezentant TVP. Z początkiem kwietnia sieciowa filia reklamowa reprezentacja narodowa One kończy działalność. Z dziesięcioosobowego zespołu agencji odchodzi sześć kluczowych osób.

- Rada Programowa Oddziału TVP S.A. w Gdańsku protestuje przeciwko drastycznemu zmniejszeniu środków finansowych na 2010 r. dla ośrodków regionalnych. eksponent TVP SA tłumaczy, że powodem trudnej sytuacji wszystkich jednostek telewizji jest duży spadek wpływów z abonamentu. rozgłośnia Tok FM z początkiem lutego zmieni ramówkę i prowadzących pasma wieczorne. Na zagospodarowanie niedzielnego pasma w godz. 21-23, po magazynie satyrycznym "Woobie Doobie", rozgłośnia ogłosiła konkurs wśród słuchaczy. Pod koniec maja miała się ukazać książka Pawła Reszki i Michała Majewskiego o prezydenturze Lecha Kaczyńskiego. Autorzy będą musieli przeredagować jej część.Rafał Rastawicki, który od 7 października jest dyrektorem Programu 2 Telewizji Polskiej, koryguje ramówkę wprowadzoną za pomocą poprzednika, Krzysztofa Nowaka. Wszystkie tygodniki opinii w kwietniu br. poprawiły sprzedaż – wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy o rozpowszechnianiu płatnym razem. Na ten wynik wpłynął postęp zainteresowania prasą po katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem 10 kwietnia. W krajach byłej Jugosławii aż 90 proc. ataków na dziennikarzy nie zostaje wyjaśnionych – informuje serwis Napadi-na-novinare.com.

Cały dzień z Polską w niemieckiej telewizji


Niemieckojęzyczny kanał telewizyjny 3Sat nadaje za pomocą całą niedzielę reportaże, filmy dokumentalne i fabularne poświęcone Polsce. Chcemy wyjaśnić nieporozumienia i sprawdzić, ile prawdy tkwi w stereotypach na temat nasz - tłumaczy redakcja.

Sobotnie wywiady RMF-u bez "Newsweek Polska"


Po ponad dwóch latach RMF FM kończy współpracę w z tygodnikiem "Newsweek Polska" (Axel Springer Polska). Od września przygotowywany wspólnie "Kontrapunkt" zastąpi "Przesłuchanie".

Tymon Tymański w radiu Roxy FM


"Trójmiasto nocą" – to tytuł autorskiego programu Tymona Tymańskiego, którego dziewiczy zakres pojawi się dziś w radiu Roxy (Agora SA).

Wojtera o liście pracowników TVP Info w obronie Snopkiewicza


Zarząd TVP do tego czasu nie zapoznał się z listem pracowników TVP Info w obronie dyrektora tego kanału, Jacka Snopkiewicza, więc nie może na ten list odpowiedzieć - poinformował w piątek PAP reprezentant TVP Stanisław Wojtera.

"Baran działacz polityczny plecie bzdury, a cep dziennikarz to notuje"


Telewizje w Polsce nie traktują widza poważnie, ogłupiają go nadmierną liczbą reklam, faworyzują głupotę - takie opinie padały na przestrzeni debaty pod hasłem "Dlaczego głupiejemy", którą zorganizowano na Uniwersytecie Warszawskim.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe