Sprzedają siebie, by pomóc chorej dziewczynie


Na jedyny sposób pomocy dziewczynie, u której zdiagnozowano nader rzadki nowotwór złośliwy, wpadła drużyna blogerów. Postanowili wystawić na aukcję… samych siebie.

Rzeszowska "Gazeta Codzienna Nowiny" (Media Regionalne) wysyła kibicom krajowy komplet naczyń stołowych sportowy na ich komórki. TVP Info do zimowej ramówki wprowadza nowe programy weekendowe. Stabilne finansowanie, struktura zaufania i publicznego wsparcia, przyciągnięcie młodych widzów i słuchaczy - to podstawy funkcjonowania mediów publicznych - podkreślali uczestnicy sobotniej, międzynarodowej konferencji na kwestia przyszłości publicznych nadawców w Europie.Archiwalne odcinki "Kryminalnych gier" pojawię się na antenie TVS. przystanek wyemituje popularny serial od 4 lutego w czwartki o godz. 20.55 i w soboty o 20:25. "Polityka" Spółdzielnia Pracy, edytor m.in. tygodnika "Polityka", będzie promowała następny żart "Niezbędnika Inteligenta Plus" zatytułowany "Czego szuka nauka?". Program publicystyczny Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego ”Teraz my!” będzie się ukazywał w TVN owszem do czerwca. Również ”Kawa na ławę” Bogdana Rymanowskiego ma zniknąć z TVN.

"Rzeczpospolita": W telewizji publicznej zapowiadają się poważne zmiany. Będzie m.in. mniej prezes rady ministrów i "programów misyjnych", a kilkaset osób w spółce ma stracić pracę - wynika z planu restrukturyzacji, który TV przekazała Ministerstwu Skarbu.

13. edycja Telekamer, plebiscytu tygodnika "Tele Tydzień" (Wydawnictwo Bauer), nie będzie transmitowana w telewizji. Galę na żywo będzie można zobaczyć ale wręcz w należącej do Grupy Bauer telewizji internetowej Interia.tv. sonda z pytaniem dla widzów programu Jana Pospieszalskiego "Warto rozmawiać" zaczęła się w TVP 1 godzinę zanim audycją. Ponieważ widzom tego nie powiedziano, ze zdumieniem już na początku programu słuchali, jakie są wyniki głosowania.

Anita Gargas, autorka zdjętego z anteny TVP 1 programu "Misja specjalna", będzie wiceszefową Jedynki – poinformowała "Gazeta Wyborcza". drużyna Wydawnicza Polskapresse uruchomiła krajowy komplet naczyń stołowych informacyjno-społecznościowy Wieczorwybrzeza.pl. czasopismo Brown Publishing złożyło nauka umoralniająca o sądową ochronę zanim wierzycielami.Sobotnia gala finałowa konkursu Miss Polonia 2009 przyciągnęła do TVP 2 średnio 2,6 mln widzów – o 0,5 mln więcej, niż przed rokiem. Wczorajsza polemika podczas 12 spotkania z cyklu "Dialog PR" miała odpowiedzieć na pytanie, czy eksponent rządu powinien być politykiem, gwiazdą czy po prostu PR-owcem. drużyna TVN spodziewa się w tym roku kilkuprocentowego wzrostu rynku reklamy i zapowiada rozwój produkcji HD oraz wypuszczenie kolejnego kanału tematycznego.

Rząd zapłacił miliony euro za artykuły w "Bravo"


Federalna agencja ds. Pracy zapłaciła nad 2 mln euro za serię artykułów w magazynie dla nastolatków "Bravo" (Bauer) – podał tygodnik "Spiegel".

"Newsweek" będzie w tym momencie bardziej amerykański


W poniedziałek tygodnik "Newsweek Polska" (Axel Springer Polska) ukaże się w nowym layoucie. Zmiany graficzne nawiązują do wyglądu stron amerykańskiego "Newsweeka".

Fox Life w jakości HD


Polski oddział Fox International Channels wprowadzi do lokalny kanał Fox Life HD.

Nagrody Grand PiK 2010


Rozstrzygnięto Ogólnopolski konkurs na Artystyczną Formę Radiową i warsztaty Reportażowo-Słuchowiskowe Grand PiK 2010, organizowany z wykorzystaniem Polskie radio Pomorza i Kujaw.

Cięcia etatów wśród pracowników Agencji Produkcji Telewizyjnej


Związki zawodowe w Telewizji Polskiej obawiają się, że większość dziennikarzy mających etaty w Agencji Produkcji Telewizyjnej znajdzie się na liście zwolnień grupowych.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe