Złapali kierowcę tira, który zabił kobietę na pasach


Policja zatrzymała 30-letniego mężczyznę, sprawcę śmiertelnego wypadku w Żyrardowie. Przyznał się, że o świcie na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby. W wypadku zginęła 44-letnia kobieta, a jej 19-letnia córka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Po trzech latach walki, kiełbasa lisiecka trafiła do elitarnego grona chronionych specjałów starego kontynentu. Małopolska wędlina została wpisana na europejską listę produktów tradycyjnych - donosi "Dziennik Polski". ponad 15 tys. euro kosztował pewnego obywatela Turcji zeszłotygodniowy koncert amerykańskiej gwiazdy pop Madonny w Sofii - poinformowała dzisiejsza prasa bułgarska. Szkocka piosenkarka Susan Boyle wezwała we wtorek policję do swojego domu, podczas gdy zorientowała się, że znajduje się w nim intruz.dramatyczny wypadek w Mniszkowie pod Opocznem. w trakcie stawiania namiotu cyrkowego dwóch mężczyzn zostało rażonych prądem i zginęło na miejscu. trzecia część trafił do szpitala. sekwencja tragedii z udziałem nastolatków wracających z dyskotek. kołowrót Płocka zginęło trzech nastolatków, a kolejne trzy osoby zostały mocno ranne po tym, jak kierowca opla stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Samochodem jechało 6 osób. koło Siemiatycz (woj. podlaskie) dachował bus wiozący 9 osób. Zginął 16-letni pasażer. To była prawdziwa bokserska batalia w 12 aktach. Po zaciętej walce Tomasz Adamek pokonał na punkty w kalifornijskim Ontario Amerykanina Chrisa Arreolę. I co najważniejsze, otworzył sobie drogę do walki o pas mistrza świata w "królewskiej" kategorii - ciężkiej.

Milicjanci, którzy przybyli na miejsce katastrofy prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem, słyszeli strzały - donosi Radio ZET. Dziennikarze twierdzą, że informacje o tym pojawiają się w kopiach protokołów przesłuchań świadków przekazanych polskim prokuratorom.

Pakistańscy talibowie wzięli obciążenia za szlag na jankeski konsulat w Peszawarze. W zamachu w północno-zachodnim Pakistanie zginęło co w żadnym razie szóstka osób. Wytypowano kolejne ósemka ciał ofiar katastrofy samolotu, które zostaną poddane identyfikacji - poinformowała we wtorek Naczelna Prokuratura Wojskowa. By ulżyć w tym procesie, w środę rano z grupą polskich specjalistów do Moskwy uda się minister zdrowia Ewa Kopacz.

Kierowcy Renault - Robert Kubica i Witalij Pietrow - po kwalifikacjach do niedzielnego GP Australii nie kryli rozczarowania. - wóz nie dał się bez trudności zwracać - podsumował Polak. Na poprawę na razie się jednak nie zanosi - Renault w oficjalnym komunikacie poinformowało, że nie zastosuje nowatorskiej konstrukcji tylnego skrzydła wymyślonego za pomocą McLarena. atoli może to i porządnie - Lewis Hamilton wypadł jeszcze słabiej od Polaka. Skrajne ubóstwo wzbudza najwięcej obaw na całym świecie; więcej niż zmiany klimatyczne, terroryzm i wojna - ujawnia całkowity sondaż opublikowany w niedzielę za pośrednictwem BBC World Service. Drakońskie, krzywdzące akt prawny skierowane przeciwko kobietom, weszło w życie w Afganistanie tuż poprzednio wyborami – informuje BBC News. Zgodnie z nowymi przepisami mąż może m.in. głodzić żonę, jeśli ta odmawia małżeńskiego pożycia.We wtorek z wielką pompą i udziałem Dmitrija Miedwiediewa, w Siewierodwińsku zwodowano najnowocześniejszy ruszczyzna atomowy uderzeniowy duży statek morski podwodny. Już w środę rosyjska prasa periodyczna doniosła, że człon okazała się tak droga, iż Rosji nie wichrzyć się na seryjną produkcję kolejnych. Nie bez powodu mówi się, że po spożyciu za bardzo dużej dawki alkoholu ludzie pokazują swoją "prawdziwą twarz". U jednych objawia się to wzrostem poczucia humoru, u innych... wzrostem poziomu agresji. W Anglii znaleziono gromadny grobowiec skandynawskich wojowników - Wikingów, zamordowanych przez Anglosasów rzędu tysiąca lat temu. O wynikach pracy archeologów poinformowała gazety brytyjska.

Alkoholomierz nowej generacji


Przenośne urządzenie pozwoli mierzyć stężenie alkoholu w napojach równie dokładnie co metody laboratoryjne, ułatwiając życie zarówno legalnym producentom, jak i policji - informuje gazeta 'Chemistry Central Journal".

Czerwony aparat telefoniczny "powodziowy"


Telefon, pod którym obywatele Warszawy mogą dowiedzieć się o utrudnieniach w ruchu w mieście, nie milknie. - Nie zdążę odłożyć słuchawki, a dzwoni już kolejna osoba - powiedział w rozmowie z portalem tvn24.pl dyżurujący policjant. I podkreśla: W stolicy, jak na razie, wszystkie drogi i mosty dawny przejezdne.

Wjechał zgoła pod pociąg


Więcej szczęścia niż rozumu puder 30-letni Argentyńczyk, kto postanowił przyspieszyć sobie peregrynacja i przejechał z wykorzystaniem przejazd kolejowy w miasteczku Moron niedaleko Buenos Aires. explicite pod nadjeżdżający pociąg.

nowy ptak odkryty na Borneo


W deszczowych lasach Borneo udało się odkryć nieznany rodzaj ptaka - informuje komplet naczyń stołowych "BBC News/Science".

Singapur: W małej partii pobito się młotkami


W stabilnym politycznie, bezpiecznym Singapurze wydarzył się nadzwyczaj bajeczny scena - członkowie niewielkiej, niereprezentowanej w parlamencie partii walkę o władzę przenieśli na ulicę, używając młotków i śrubokrętów.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe