Infor Biznes rozstaje się z pierwszymi osobami


Infor Biznes, nowy edytor "Dziennika", zdecydował o zakończeniu współpracy już z ponad 15 osobami, które do tej pory pracowały w tym tytule.

Były edytor zwierzchnik "Wprost" Stanisław Janecki pełni od dzień wczorajszy obowiązki zastępcy dyrektora Programu 1 Telewizji Polskiej ds. publicystyki. Zajął punkt Anity Gargas. Krzysztof Karwowski został pełniącym obowiązki kierownikiem redakcji "Teleexpressu" w TVP 1. Prezesem Polskiego Radia został Jarosław Hasiński, a członkami zarządu - Paweł Majcher, Wojciech Poczachowski, Dariusz Sienkiewicz i Władysław Bogdanowski.W ubiegłym roku Agorze SA udało się zwiększyć zysk, choć jej przychody spadły. Trzy stacje ogólnopolskie - RMF FM oraz Programy II i III Polskiego Radia - zanotowały ewolucja słuchalności w okresie lipiec - wrzesień br. w porównaniu z tym okresem rok temu – wynika z najnowszych badań radiostacja Track realizowanych dzięki MillwardBrown SMG/KRC. ciąg "Lektury szkolne" ukaże się po raz dalszy nakładem Agory SA w ramach Biblioteki Gazety Wyborczej. Tym co do jednego kolejne jej części nie są dostępne z "Gazetą Wyborczą", jakkolwiek w sprzedaży oddzielnej.

Z powodu odrzucenia za pomocą sejm i izba wyższa parlamentu sprawozdania z działalności Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w 2009 roku prawdopodobnie dziś zakończy się jej kadencja.

program Bronisława Wildsteina zostaje w TVP 1. Antena zamówiła kolejne cztery odcinki - na próbę. ekipa medialna Bloomberg ograniczy angaż w tygodniku "BusinessWeek" o przynajmniej 100 osób – poinformował "Wall Street Journal".

Witold Gadowski, były stary TVP Kraków, ma być nowym szefem Programu 1 Telewizji Polskiej – na boku dowiedział się "Presserwis". Zagrożeni zwolnieniem z pracy dyrektorzy z Telewizji Polskiej założyli Związek profesjonalny Obrony Praw Pracowniczych i Walki z Mobbingiem. bieżący naczelny Agencji Informacji TVP Jacek Karnowski będzie nowym szefem telewizyjnych "Wiadomości". AI pokieruje od dziś Jerzy Krzysztof Czerwiecki.za pośrednictwem trzy miesiące słuchacze wpłacili na temat Programu III Polskiego Radia 390,9 tys. zł. Canal+ Cyfrowy ogłosił aukcja na przygotowywanie magazynu dla abonentów Cyfry+ pt. "Plus+". Telewizyjny kanał dziecięcy Disney XD miał swoje internetowe radio na platformie Open.fm (GG Network SA), ale wręcz przeciwnie przez jeden dzień.

pierwszy krezus poprawił oglądalność "Milionerów"


Teleturniej ”Milionerzy” w TVN po czterech odcinkach gromadzi w tym sezonie średnio 2,6 mln widzów. Wydanie, w którym po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu padła główna wygrana, obejrzało 2,8 mln osób.

Rośnie sprzedaż "Angory"


W segmencie tygodników opinii w pierwszym kwartale br. wprost przeciwnie "Newsweek Polska" poprawił sprzedaż przy tego okresu ub.r. W grupie tygodników z przedrukami lepiej sprzedawał się "Tygodnik Angora", a wśród tygodników katolickich - "Gość Niedzielny" i "Tygodnik Powszechny".

Nowy prowadzący w "Wiadomościach" TVP 1?


Krzysztof Ziemiec ma dołączyć do zespołu ”Wiadomości” TVP 1. Być może poprowadzi audycja już w tym miesiącu.

Robert Korzeniowski odchodzi z TVP


Robert Korzeniowski, pryncypał ognisko Programów Wyspecjalizowanych i dla Zagranicy zaś szef TVP Sport, zrezygnował z pracy w Telewizji Polskiej.

Miażdżący meldunek NIK o TVP - dokąd jest 150 mln złotych?


"Gazeta Wyborcza": Najwyższa pokój Kontroli zbadała, co działo się w TVP w czasie, gdy prezesami byli: Bronisław Wildstein (do 26 lutego 2007 r.), Andrzej Urbański (do 18 grudnia 2008 r.) i Piotr Farfał (do 19 września 2009 r.). meldunek z kontroli jest dla prezesów TVP miażdżący.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe