DI BRE podniósł rekomendację Millennium


Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 27 kwietnia, podnieśli rekomendację dla Banku Millennium do "akumuluj" z "trzymaj", podnosząc cenę docelową jednej akcji banku na 5,31 zł.

W przyszłym roku wydatki budżetu na inwestycje drogowe wyniosą 32 mld zł. Do końca tej kadencji insurekcja 1000 kilometrów autostrad i 1000 kilometrów dróg ekspresowych, które w 90 proc. spełniają standardy autostrad - powiedział w Sejmie członek rządu finansów Jacek Rostowski. Państwa przestały obniżać podatki dochodowe od firm (CIT), widoczna staje się inklinacja do podnoszenia stawek VAT - wynika z tegorocznych badań przeprowadzonych za pośrednictwem firmę doradczą KPMG International. pożytek netto Polskiej Grupy Energetycznej przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej w czwartym kwartale 2009 roku wyniósł 848,8 mln zł - wynika z wyliczeń PAP. plon okazał się harmonijny z oczekiwaniami analityków, którzy spodziewali się 871 mln zł.rozpowszechnianie płatne jak jeden mąż "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w styczniu 2010 roku 343.034 sztuki i było o 13,9 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. manufaktura Fiata w Tychach stoi. Powódź zablokowała dostawy niektórych części do aut, a wielu pracowników nie dotarło do zakładu. Władze przedsiębiorstwa zdecydowały o zawieszeniu produkcji. obniżenie przychodów grupy Telekomunikacji Polskiej w całym 2009 roku będzie większy niż 7,6 proc. po III kwartałch 2009 roku - poinformował dziennikarzy Tomasz Poźniak, zwierzchnik departamentu relacji inwestorskich telekomu.

platforma Mediowa Point Group, na czas rozmów z potencjalnymi partnerami, zawiesza inwestycja projektu machina TV - podała PMPG w piątkowym komunikacie.

U.S. stocks fell on Tuesday after discount retailer Target gave a cautious holiday season outlook, but positive brokerage comments on tech bellwether Microsoft helped zakres losses. - Przedstawiciele rządowej agencji Qatar Investment Authority będą w Polsce coraz w tym tygodniu, aby rzec z ministrem skarbu ws. zakupu stoczni w gdyni i Szczecinie - zdradził w TVN24 eksponent rządu Paweł Graś. już członek rządu skarbu Aleksander Grad mówił, że QIA bada algorytm przejęcia praw do zakupu majątku zakładów po dotychczasowym inwestorze.

I&B architektura planuje emisję obligacji o wartości nominalnej do 20 mln zł zamiennych na akcje nowej emisji z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Analitycy Raiffeisena podwyższyli wyceny akcji PKO BP, BZ WBK i BRE Banku - podała agencja Bloomberg. członek rządu infrastruktury Cezary Grabarczyk poinformował w sobotę w Bratoszewicach (Łódzkie), że od listopada 2007 r. ministerstwo podpisał umowy na budowę 1226 km dróg krajowych, w tym na 601 km autostrad.doświadczenie wzrostu na dzisiejszej sesji zakończyła się przeceną w końcówce notowań. afroamerykanka świeca z górnym cieniem, tuż po spadkowej wczorajszej sesji zachęca inwestorów do ostrożności. zmiana na gorsze w światowym handlu. Jak powiedział naczelny Światowej Organizacji Handlu, pascal Lamy, globalna oboczność handlowa stopniała w ubiegłym roku o 12 procent, inaczej najmocniej od drugiej wojny światowej. - Wskaźnik Rynku Pracy, informujący z wyprzedzeniem o zmianach w wielkości bezrobocia, dodatkowy miesiąc z mniej więcej nie wzrasta, co jest efektem poprawy nastrojów gospodarczych - wynika z październikowego raportu Biura Inwestycji i Cykli Ekonomicznych. Zdaniem BIEC, bezrobocie w najbliższym czasie będzie lecz rosnąć, niemniej wolniej niż na początku roku.

koszt na WSiP odzwierciedla wartość godziwą?


Zdaniem zarządu Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych (WSiP), wartość zaproponowana w wezwaniu na akcje spółki ogłoszonym za pomocą Pahoa Investments znajduje się w przedziale wartości odzwierciedlających wartość godziwą akcji spółki - podał WSiP w komunikacie.

Przebite wsparcia


Wtorkowa realizacja zysków była zbyt mała by przynieść mocniejsze negatywne sygnały i kolejna zwyżka za oceanem wystarczyła, by na początku wczorajszej sesji jeszcze raz poprawić nastroje na większości europejskich parkietów.

Dane z USA i fryc kluczowe dla złotego


Zdaniem analityków kluczowe z punktu widzenia kursu złotego będą we wtorek dane z amerykańskiego rynku nieruchomości oraz prelekcja indeksu wyprzedzającego ZEW w Niemczech. Krajowe dane z rynku pracy publikowane z wykorzystaniem GUS nie będą dysponować większego wpływu na notowania, a złoty winien zostawać w przedziale 3,88-3,91 za euro.

Najbogatsi mogliby się podzielić...


To idea zdatny rozważenia, ale najprzód dyskurs w rządzie, parlamencie i z partnerami społecznymi - tak o ewentualnym podwyższeniu składki rentowej dla najbogatszych mówi pryncypał zespołu doradców premiera Michał Boni. - To łatanie dziury budżetowej z kieszeni podatników - komentuje w TVN CNBC Biznes jeden z najbogatszych Polaków, Zbigniew Jakubas.

niedbały niemiecki optymizm


Oczekiwania niemieckich finansistów i analityków co do średniookresowej koniunktury nieoczekiwanie osłabły. Październikowy katalog ZEW spadł do poziomu 56 punktów.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe