Radwańska 12. wśród najbogatszych tenisistek sezonu


Agnieszka Radwańska, z dorobkiem 454 165 dolarów, spadła z dziesiątego na dwunaste pozycja wśród najlepiej zarabiających tenisistek tego sezonu. Liderką klasyfikacji jest Amerykanka Serena Williams, która wygrała do dziś dnia na korcie 2,071 mln dol.

Fernando Alonso zajął czwarte, a Felipe Massa dziewiąte lokalizacja w Grand Prix Chin. wyścig w Szanghaju nie był więc dla Ferrari celowo udany. Co w żadnym wypadku 30 osób zginęło, a kilkadziesiąt zaginęło pod zwałami błota w następstwie ulewnych deszczów w południowo-wschodnim Bangladeszu - poinformowały we wtorek lokalne władze i policja. Działacz na sprawa praw człowieka twierdzi, że ciała straconych chińskich więźniów są wykorzystywane na kontrowersyjnej wystawie w Birmingham w Wielkiej Brytanii - podaje "Daily Mail".- Ta rozmowa nie będzie "na żywo"? To dziękuję, bo przekręcacie moje słowa - oświadcza naczelny Grzegorz Lato, który wprowadza nowe zasady w kontaktach z mediami. Kirgiski rząd próbny w sobotę zezwolił siłom bezpieczeństwa na użycie broni pod uczestników starć na tle etnicznym, w których zginęło już co w żadnym razie 77 osób, a powyżej 1000 zostało rannych. Szefowie dyplomacji Rosji i USA, Siergiej Ławrow i Hillary Clinton, zobowiązali się do kontynuowania negocjacji w sprawie redukcji potencjałów strategicznych z uwzględnieniem ustaleń prezydentów obu krajów z lipca 2009 roku - podało MSZ Rosji.

W 2009 roku zabito na świecie 71 dziennikarzy w związku z wykonywanym zawodem - podał w tegorocznym raporcie nowojorski Komitet Ochrony Dziennikarzy (CPJ). To najwięcej ofiar od 30 lat, kiedy CPJ zaczął kumulować dane ne ten temat.

Nowym piłkarzem Polonii Bytom został w poniedziałek 27-letni Serb Vladimir Milenković. Po pomyślnym przejściu testów medycznych podpisał ze śląskim klubem 2,5-letni kontrakt. w ostatnim czasie zawodnik występował w słoweńskiem klubie Interblock Ljubljana. Centroprawicowy opozycyjny Fidesz zdobył w niedzielę, po drugiej turze wyborów parlamentarnych na Węgrzech, dubel trzecie mandatów w nowym Zgromadzeniu Narodowym - podała komisja wyborcza po przeliczeniu powyżej 97 proc. głosów.

Zimowe okienko transferowe w naszej ekstraklasie trwa w najlepsze. dopóki co do obojętnie jaki oszałamiających ruchów kadrowych w żadnym z zespołów nie doszło. W Poznaniu wiadomo, że zimą do kadry pierwszego zespołu dołączy Sergei Krivets. Na pozostanie w stolicy Wielkopolski zdecydował się oraz bramkarz Grzegorz Kasprzik. W wieku 81 lat zmarł Meksykanin Joaquin Capilla, zdobywca złotego medalu igrzysk olimpijskich w Melbourne w 1956 roku w skokach do wody z wieży. Przyczyną zgonu, podług żony Carmen, było uwięzienie akcji serca. Paryska policja ostrzegła przedtem planowanym pod wieżą Eiffla masowym pijaństwem. Od kilku tygodni użytkownicy portalu społecznościowego Facebook planują w tym miejscu w niedzielę wieczorem "gigantyczny aperitif".najazd USA na Irak w marcu 2003 roku była nielegalna w świetle prawa międzynarodowego - powiedział przewodniczący niezależnej holenderskiej komisji, która przedstawiła dziś wyniki dochodzenia w sprawie powodów poparcia dzięki Holandię tej interwencji. Bokserski koryfeusz świata WBC w wadze junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zamierza więcej czasu przeznaczyć rodzinie. W środę z synem Czarkiem wybiera się do Krynicy Górskiej, a w planach ma też rodzinny wyjazd do Tajlandii i USA. nędza na świecie ma kolejnego przeciwnika. To Antonio Banderas, najpóźniejszy przedstawiciel dobrej woli Programu Rozwoju ONZ (UNDP), jaki dołączy w szeregu m.in. do Marii Szarapowej.

Przeprosiny papieża to za mało


- Same wyraz przepraszam z ust papieża jest bez znaczenia, jeśli nie idzie w parze z polityką "zero tolerancji" pod księży-pedofilów - twierdzą członkowie amerykańskiego stowarzyszenia ofiar molestowania przy użyciu duchownych. We wtorkowym oświadczeniu domagają się od Benedykta XVI podjęcia konkretnych działań w tym kierunku.

Wielka kuratela kont w watykańskim banku


Trwa kuratela kont w watykańskim banku Ior - twierdzi "La Repubblica". Według dziennika operacja jest efektem dochodzenia w sprawie korupcji niedaleko przetargach na organizację szczytu G8. Śledztwo wykazało powiązania bohaterów afery z przedstawicielami Watykanu.

Birma: Co w żadnym wypadku 63 ofiary powodzi; 15 tys. rodzin opuściło domy


Wojsko i organizacje humanitarne pomagają mieszkańcom zachodniej Birmy, gdzie w wyniku trwających od kilku dni powodzi i osunięć ziemi zginęły co w żadnym wypadku 63 osoby, a 15 tys. rodzin musiało opuścić domy - poinformowały w pierwszy dzień tygodnia państwowe czwarta władza i ONZ.

Media: "Mściciel" z Litwy przygotowuje kolejny przypływ


pamiętnik "Lietuvos Rytas" pisze, że Drasius Kedys, podejrzewany o dokonanie w ostatnim czasie w Kownie dwóch morderstw mających związek z pedofilią, przygotowuje się do kolejnego ataku.

Bilety na Final Four LM siatkarzy zachowują prestiż


Kibice, którzy mieli kupione bilety na odwołany finałowy współzawodnictwo Ligi Mistrzów siatkarzy, nie muszą nie szczędzić wejściówek. Zachowują one doniosłość i będą obowiązywały w ciągu imprezy, która została zwierzchniczka na 1 i 2 maja.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe