Kolejorz ma "Majstra"!


Wielka party w Poznaniu! Po 17 latach tytuł Mistrza własny wrócił do Poznania. Lech pokonał w ostatniej kolejce Zagłębie 2:0. postępowanie Chorzów przegrał w Kielcach 0:3 ale awansował do eliminacji Ligi Europy, w których zagra też Wisła Kraków. Z ligi spadły Odra Wodzisław i Piast Gliwice.

Pewna nowozelandzka nastolatka nie przejęła się atakiem rekina, na to samo zaczęła tak niespiesznie łoić go po głowie deską do sportów wodnych, aż się poddał. Swoją przygodę opowiedziała we wtorek mediom. Josie Romero wygląda i zachowuje się jak dziewczynka, niemniej za pomocą ósemka lat była chłopcem. U sześcioletniego nie prędzej Joeya zdiagnozowano transgenderyzm, alias skłonności do odbiegania od zachowań charakterystycznych dla danej płci. O kolejnym w ciągu ostatnich miesięcy przypadku zmiany płci dziecka czytamy w internetowym wydaniu "The Sun". kolejny akt agresji polskich uczniów przy nauczycieli. W szkole ponadgimnazjalnej w Szczecinku podpalona została jedna z nauczycielek. Kobiecie nic na eudajmonia się nie stało.Badania laboratoryjne potwierdziły trwanie wirusa A/H1N1 u kolejnych pięciu osób. pośród nich jest troje dzieci - poinformował najważniejszy Inspektorat Sanitarny. acz coraz weekend się nie zakończył, to liczba osób, które zginęły na drogach jest zatrważająco wysoka. W samą sobotę zabitych zostało 16 pieszych. - To jeden z najtragiczniejszych tego typu bilansów w tym roku - alarmuje policja i apeluje do kierowców o szczególną ostrożność. - Nie rozczarował mnie, bo nie spodziewałem się tego – powiedział w "Kropce nad i" Jerzy Buzek pytany, czy jest zawiedziony, że prezes rady ministrów Władimir Putin na Westerplatte nie przeprosił za ludobójstwo w Katyniu i nie prosił o łaska za agresja na Polskę 17 września.

"Superdiament", z którym celnicy przyłapali w styczniu na lotnisku we Frankfurcie nad Menem obywatela Angoli, okazał się ... zwykłym kryształem górskim - informuje agencja dpa.

Policjanci z Cypru, biorący udział w pościgu za samochodem, jaki nieomalże dwa razy przekroczył dozwoloną prędkość, nie kryli zdziwienia, gdy za kierownicą złapali 12-latka. Profesor John Hayman z Uniwersytetu w Melbourne twierdzi, że odkrył, co wywoływało chroniczną chorobę Karola Darwina. Wg niego, twórca teorii ewolucji cierpiał na odziedziczony po matce zespół wymiotów cyklicznych.

Dwa kilogramy kokainy próbował przemycić w żołądku do Szwab nigeryjski polityk, którego w poniedziałek na lotnisku w Lagos aresztowała filia ds. walki z narkotykami. Za pieniądze z przemytu chciał sfinansować swoją najbliższą kampanię wyborczą. We wtorek rano, na parkingu przed sądem, policjanci z Bytomia znaleźli konkret młodego sędziego. Funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratora Rejonowego wyjaśniają okoliczności śmierci 33-letniego mężczyzny. Tysiące osób walczy z powodzią na południu kraju. Setki osób musiało pominąć swoje domy. Liczba ewakuowanych przez cały czas rośnie. również ilość wód w rzekach podnosi się z minuty na minutę.- Ofiary wypadków drogowych. Nie widzisz ich. Nie mogą cię ostrzec - to credo organizowanej przez policję, kolejnej akcji w ramach kampanii społecznej "Użyj wyobraźni". Tym pospołu problemem, na który organizatorzy chcą podarować uwagę, jest bezpieczeństwo pieszych na drogach. Jest dziewiczy spot reklamowy - jak poprzednie - kontrowersyjny. Rozbito niemczyzna szajka zajmujący się przemytem kobiet z Nigerii za pośrednictwem Hiszpanię do Niemiec. Kobiety zmuszano do prostytucji pod groźbą użycia wobec nich czarów wudu - poinformowało hiszpańskie MSW. szajka udało się rozbić wspólnym wysiłkiem hiszpańskiej i niemieckiej policji. bez porównania połów w Odrze. Pod Wrocławiem strażacy wyłowili z rzeki fiata 126 p.

Smuda zakneblował PZPN


selekcjoner reprezentacji strofować PZPN pod groźbą kary finansowej nie może, ale prawnicy Franciszka Smudy zakneblowali również usta działaczom związku. Szefów PZPN obowiązuje zakaz kłótni z trenerem reprezentacji - pisze "Przegląd Sportowy".

Kempa jest prawnikiem... we własnym mniemaniu


Pytania o edukacja posłanki Beaty Kempy dotychczasowy kluczem ostatniego odcinka programu znanego pod nazwą: Hazardowa komisja śledcza. Parlamentarzyści PO za wszelką cenę chcieli się dowiedzieć, kim ano z zawodu jest ich koleżanka z opozycji, tytułująca się w wielu sytuacjach prawnikiem. Z jej dyplomu, do którego dotarło TVN24, wynika, że formalnie jest administratywistką.

"Jestem facetem, nie będę za to przepraszał"


- Jestem facetem, nie będę za to przepraszał, ale obiecuję, że - tylko w charakterze facet - chciałbym jak najwięcej polskiej kobiecie wesprzeć - mówił Bronisław Komorowski na rozpoczynającym się w piątek drugim Kongresie Kobiet Polskich. Marszałek Sejmu przekonywał, że popiera ideę parytetów na listach wyborczych.

Supermini i futro, czyli jak się wdziać na Sylwestra


Krótka, długa, tradycyjna afroamerykanka czy kolorowa? W garniturze czy w jeansach? Niektórzy z nas pewnie jeszcze zastanawiają się, jaką kreację wybrać na Sylwestra. - Pierwsza najważniejsza rzecz, to musimy mieć myśl gdzie idziemy na Sylwestra - radził na antenie TVN24 stylista Tomasz Jacyków.

Dom spokojnej starości dla kotów


Na przedmieściach Melbourne działa dom spokojnej starości dla kotów, w którym za jedyne 6000 dolarów można umieścić sędziwego kocura pod specjalistyczną opieką.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe