Pakistan: 5 osób zginęło w zamachu na północy


Co w żadnym wypadku pięć osób, w tym dwóch policjantów i duet dzieci, zginęło w samobójczym zamachu na północnym-zachodzie Pakistanu. Zamachowiec zdetonował samochód-pułapkę w pobliżu policyjnego pojazdu w mieście Dera Ismail Khan.

Pod samochodem wiceministra lokalnego resortu spraw wewnętrznych w Inguszetii wybuchła bomba. wedle różnych doniesień ranna jest jedna lub dubel osoby. Wiceministra Biesłana Szagujewa nie było w samochodzie. Koreanka Kim Yu Na zdobyła złoty order olimpijski w jeździe figurowej na lodzie. Srebro wywalczyła Japonka Mao Asada, a brunatny Kanadyjka Joannie Rochette. Na Księżycu z pewnością znajduje się gadka szmatka - poinformowała w piątek amerykańska Państwowa filia Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA), publikując wyniki obserwacji próbnika LCROSS (skrót angielskiej nazwy Księżycowy księżyc Obserwacji i Badania Kraterów), który w ubiegłym miesiącu dotarł na srebrny Glob.premier Ukrainy Julia Tymoszenko, która startuje w wyznaczonych na 17 stycznia wyborach prezydenckich, będzie figurowała na listach kandydatów pod numerem 13. Przypadł jej on w wyniku losowania przeprowadzonego za pomocą Centralną Komisję Wyborczą (CKW). ludność Wysp Brytyjskich i Irlandii uczcili w niedzielę pamięć ofiar katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem, uczestnicząc w nabożeństwach, czuwaniach i wiecach. napad na berlińskie kasyno w hotelu Hyatt, w którym toczył się konkurs pokerowy. Kilku napastników uzbrojonych w granaty i broń maszynową wtargnęło do kasyna i najprawdopodobniej zrabowało około 800 tys. euro. - Nagle z pomieszczenia po prawej stronie wybiegł agresor w kominiarce z bronią i z nożem - relacjonował na gorąco Piotr Majewski, wizualny świadek napadu.

pomoc Lecha Poznań Jakub Wilk pomyślnie przeszedł w środę zabieg kontuzjowanego barku. Zawodnik "Kolejorza" urazu nabawił się w czasie jednego z treningów przed ostatnim meczem ligowym z Koroną Kielce (2:0).

amerykański awiomatka jądrowy "Nimitz" zawinął do portu w Hongkongu. To symbol poprawy relacji pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Stanislas Wawrinka awansował do ćwierćfinału turnieju ATP w Madrasie. Rozstawiony z numerem trzecim Szwajcar pokonał Amerykanina Michaela Russella 6:3, 6:4.

kierowniczka dyplomacji unijnej Catherine Ashton oświadczyła w sobotę, że unia Europejska może użyć argumentu zacieśnienia relacji handlowych z Izraelem, by go zachęcić do wznowienia rozmów pokojowych z Palestyńczykami. Izrael rozpoczął na granicy z Libanem ćwiczenia wojskowe, które mają na celu sprawdzenie przygotowania kraju na sytuacja konfliktu. Zaalarmowały one libańską milicję Hezbollach, z którą Izraelczycy walczyli przedtem czterema laty. Rosyjski milicjant został zwolniony ze służby po tym, gdy w serwisie internetowym YouTube oskarżył przełożonych o różnego rodzaju nadużycia. Zarzuty zdementowano.partia polityczna Konserwatywna - 306 mandatów, Partia Pracy - 258, Liberalni Demokraci - 57 i 28 mandatów dla innych partii - takie są opublikowane ostateczne wyniki czwartkowych wyborów parlamentarnych w Wielkiej Brytanii. aktualnie w piłkarskiej ekstraklasie trwa dwutygodniowa odstęp w rozgrywkach, która spowodowana jest meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata 2010. "Narody Rosji i nasz są zainteresowane umacnianiem wzajemnego zaufania i zrozumienia", napisał w korona drzewa do premiera Donalda Tuska prezes rady ministrów Federacji Rosyjskiej Władimir Putin.

łapiduch kadry: przypuszczalnie wiosną Wasilewski wznowi treningi


Być przypadkiem już wiosną 2010 roku kontuzjowany defensor piłkarskiej reprezentacji Polski Marcin Wasilewski będzie mógł wznowić treningi - uważa łapiduch biuro kadr Jacek Jaroszewski.

Boniek: Szykuje się ciekawa działanie


Zbigniew Boniek, jeden z uczestników zaplanowanego na niedzielę w Warszawie losowania grup eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku, uważa, że uroczystość będzie pierwszym poważnym egzaminem polskich i ukraińskich organizatorów turnieju.

Ujawniono rosyjskiego szpiega. Działał w ONZ


Urzędnik szwedzkiego MSZ, który pod dosyć tego lat 90. pracował w charakterze człowiek taktowny w pobliżu ONZ w Nowym Jorku, był źródłem cennych informacji dla rosyjskich służb bezpieczeństwa i przekazywał im poufne dokumenty UE - ujawniła w środę szwedzka popołudniówka "Expressen".

Obama pogratulował Janukowyczowi


- Prezydent USA Barack Obama pogratulował prezydentowi-elektowi Ukrainy Wiktorowi Janukowyczowi zwycięstwa w wyborach, w rozmowie telefonicznej, o której poinformował w czwartek Biały Dom.

Pedofilia w Belgii tuszowana


Belgijski ksiądz, który założył grupę roboczą "prawa człowieka w Kościele" by bronić ofiar nadużyć ze strony księży w Belgii, ujawnił, że na 300 złożonych biskupom skarg na przypadki pedofilii, owszem 15 nadano dodatkowy bieg. Winnych i tak nie spotkała kara.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe