Jan Wejchert uhonorowany Superwiktorem


Jan Wejchert, trup w październiku założyciel Grupy ITI, został uhonorowany w piątek specjalnym Superwiktorem. nagroda ta przyznawana jest za całokształt osiągnięć.

ósemka par prezentowało swoje umiejętności w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami". bynajmniej widzom spodobał się Maciej Friedek, aktor ekskluzywny z "Detektywów". Najlepsza okazała się Julia Kamińska. Znana jest wykaz nominowanych do Złotych Globów, nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej. Najwięcej nominacji otrzymał klisza "W Chmurach". Na listowie znalazł się też twórca muzyki do "A Single Man", Polak Abel Korzeniowski. - To jest taka cokolwiek reklama naszej historii. Są w niej skróty, uproszczenia. Opiera się głównie na mocnych, wizualnie atrakcyjnych momentach - o "Animowanej historii Polski", 8-minutowym filmie stanowiącym jedną z atrakcji polskiego pawilonu na EXPO 2010 w Szanghaju, mówi w TVN24 jej reżyser, Tomasz Bagiński. I zdradza, że klisza ma duże szanse na premierę w internecie, a w 3D i w polskich kinach."Słowo przeciwko kamorze" - to tytuł najnowszej książki Roberto Saviano, autora głośnej "Gomorry". Od 4 lat nowicjusz makaroniarski pisarz, demaskujący mafię z Neapolu, z powodu pogróżek za pomocą całą dobę znajduje się pod ścisłą ochroną policji. "Portret Angela Fernandeza de Soto" zostanie demonstrowany na licytację w londyńskim domu aukcyjnym Christie's. Szacuje się, że osiągnie cenę od 130 do 215 milionów złotych (30-50 mln funtów), i tym samym zostanie najdroższym obrazem sprzedanym na europejskiej aukcji. Manu Chao gra na Kubie. W szwung przebojów znanego z lewicowych sympatii piosenkarza bawią się setki Kubańczyków, a koncerty dedykowane są Che Guevarze.

Finowie w saunie, inaczej "Para do życia" wygrał w konkursie głównym 7. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Planete Doc Review w Warszawie.

cieszący się popularnością niemy filmy "Metropolis" z 1927 r. pył ponowną premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale w stolicy Niemiec. Nową, odrestaurowaną wersję dzieła Fritza Langa pokazano w berlińskim Friedrichstadtpalast zaś na ogromnym ekranie zawieszonym przed Bramą Brandenburską. pogrzeb po nad pięciuset latach od śmierci. W Olsztynie rozpoczynają się trzydniowe uroczystości pogrzebowe wielkiego astronoma, Mikołaja Kopernika. W sobotę jego szczątki zostaną złożone we fromborskiej archikatedrze.

Znamy kolejnych finalistów programu "Mam talent": Bracia Legunowie okazali się bezkonkurencyjni i nie musieli do ostatniej chwili czekać na werdykt jury. Do boju o pozycja w finale stanęli Patenciarz (Marcin Marczewski) i szalejący na rowerze Krystian Herba. Bono, Rihanna, Timberlake i Shakira - m.in. oni zagrają w specjalnych, charytatywnych koncertach na kwestia pomocy ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. Imprezy odbędą się w Anglii i USA. Jedną z nich poprowadzi sam George Clooney. Najsłynniejszy z Galów - Asteriks obchodzi w tym roku 50. urodziny. W prezencie dla fanów ukaże się kolejna, jubileuszowa punkt programu przygód bohatera, słynnej francuskiej serii komiksów. Niespodzianek z okazji okrągłej rocznicy przygotowano acz o mrowie więcej.Wuj Boonmee, który potrafi wezwać swoje poprzednie życia Apichatponga Weerasethakula zdobył tegoroczną Złotą Palmę festiwalu w Cannes. Nagrody za reżyserię i dla najlepszej aktorki poszły we francuskie ręce Mathieu Amalric i Juliette Binoche, a Palmę dla najlepszego aktora podzielili między sobą Javier Bardem i Elio Germano. Wydany w 2007 roku "Wiedźmin" jest największym sukcesem w historii polskich gier video. Jak atoli tłumaczą przedstawiciele firmy CD Projekt to jedynie introdukcja do tego, czego możemy spodziewać się po kontynuacji. - "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" to najładniejsza gra RPG, jaką kiedy tylko widzieliście i perfekcyjny scenariusz gry RPG, z jakim mieliście do czynienia - zapowiada producent gry Tomasz Gop. Tegoroczną Noc Muzeów spędzić można na giełdzie. Parkiet warszawskiej GPW po raz pierwszy zostanie bezpośredni dla zwiedzających w najważniejszą muzealną imprezę roku. Zostanie dla nich otwarty, na co dzień niedostępny, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.

Pac-Manowi stuknęła 30-tka


Ile białych kropek znikło w jego paszczy, tego nie wie nikt. Pac-Man ma już 30. lat i bez ustanku chciwy apetyt.

Premier z żoną na premierze Szymborskiej


okazja dla wielbicieli talentu Wisławy Szymborskiej. W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się premiera dokumentu Katarzyny Kolendy-Zaleskiej o słynnej noblistce. Szeroka audytorium film o polskiej poetce zobaczy w TVN już 28 lutego o godz. 22:25.

Od seksu aż kipiało. Glinka i "Brzydula" w finale


Julia Kamińska i Katarzyna Glinka. Oto dwie finalistki 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". W półfinale obie spotkały się z większą sympatią widzów niż pisarka Katarzyna Grochola. Foxtrot i paso doble w wykonaniu pary Grochola-Jan Kliment ileś mniej podobały się dodatkowo jury.

Splądruj Moskwę i odbierz zachwyt Pruski


Twórcy gier biorą się za polską historię. Rajdy Lisowczyków, szarże husarzy czy łupieżcze wyprawy Kozaków mają wydobyć graczy i wiernie dać realia dawnych wieków. O najnowszej produkcji "Polskie Imperium: od Krzyżaków do Potopu", portal tvn24.pl rozmawiał z zaangażowanym w jej powstanie historykiem i pisarzem, Jackiem Komudą.

Zmarł Claude LĂŠvi-Strauss


Ojciec strukturalizmu i twórca nowoczesnej antropologii nie żyje. W wieku jakby 101 lat zmarł Claude LĂŠvi-Strauss.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe