TVP uruchomiła komplet naczyń stołowych z archiwalnymi nagraniami


TV Polska uruchomiła komplet naczyń stołowych Retro.tvp.pl, w którym opublikowano archiwalne materiały telewizyjne pokazujące polską rzeczywistość od lat 60. do 90.

MTV Networks Lechistan podtrzymuje plany poszerzenia album o kolejny kanał i zapowiada odświeżenie ramówki VH1. Przygotowany przez komisja społeczny Mediów Publicznych projekt ustawy medialnej odsuwa polityków od wpływu na publiczną telewizję i rozgłośnie radiowe. podczas debaty "Bitwa o publikatory publiczne" w Fundacji Batorego wytknięto mu tymczasem parę słabości. skład Radiowa Time SA rozwiązała umowy z 10 pracownikami. Zwolnienia otrzymały głównie osoby pracujące w oddziałach regionalnych sieci.1 marca br. w Telewizji Polskiej insurekcja Ośrodek Programów Regionalnych, któremu ma podlegać prążek wspólne TVP Info. Nazwy zmieni też kilka jednostek organizacyjnych spółki. Izba Wydawców Prasy otrzyma 918 tys. zł dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego na łańcuch szkoleń dla prasy lokalnej "Akademia Prasy Lokalnej +". RMF FM z dnia na dzień zakończyło współpracę z Robertem Janowskim. Nowym prowadzącym audycję ”Wasza muzyka” (w każdą sobotę od godziny 15) został Tomasz Brehl, dziennikarz RMF FM.

radiostacja Zet w nocy nadaje serwisy informacyjne wcześniej nagrywane. Z eksperymentu chce się wycofać jesienią.

Pod hasłem "Poznaj swoje prawa. Wyjdź z cienia! Pozwól sobie pomóc" filia Kofeina realizuje kampanię społeczną dla Ministerstwa Sprawiedliwości. Osoby, które pracowały z Katarzyną Janowską, nową redaktor naczelną tygodnika ”Przekrój" (Wydawnictwo "Przekrój"), chwalą jej dokonania. Wydawcy aczkolwiek jej nie znają. Ona sama zapowiada, że główny emfaza w "Przekroju" położy na kulturę.

UPC Polska poszerzyła zasięg usługi wideo na żądanie o Trójmiasto, Rumię i Stargard Gdański. Przeprosiny Andrzeja Bobera pod adresem Małgorzaty Raczyńskiej, byłej szef TVP 1, do których zobowiązał publicystę sąd, oraz jego przypis do nich opublikowała w miniony piątek "Rzeczpospolita" (Presspublica). 3 grudnia w trakcie posiedzenia Komitetu Obywatelskiego Mediów Publicznych zryw zrąb projektu obywatelskiej ustawy medialnej.Dziennikarze Programu III Polskiego Radia rozważają wejście w spór łączny z dyrektorem stacji Jackiem Sobalą. Uważają, że jego decyzje zagrażają wizerunkowi Trójki "jako obiektywnego medium", jak stwierdzili w skierowanym do niego piśmie. naczalstwo kanału TVS zdecydowało o zlikwidowaniu redakcji sportowej i usunęło z ramówki dzienny program biznesowy. Multikino jak jedyne lokalizacja w Polsce pokaże najciekawsze mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2010 na żywo, w technologii DIGITAL 3D na wielkich kinowych ekranach. Jest to zupa takie wydarzenie na tak dużą skalę w Polsce tudzież na świecie.

"Futbol News" obszerniejszy i z dodatkiem o mundialu


SportLive24 SA, edytor "Futbol News", zwiększa objętość gazety i wprowadza dodatek poświęcony mundialowi.

Springer i Ringier zdominują wschodnioeuropejski targ mediów?


Szefowie Axel Springer AG i Ringier AG zapowiadają budowę największej grupy medialnej w Europie Wschodniej. *

Akredytacje na Widzewa Łódź przeciwnie dla wybranych


Widzew Łódź odmówił akredytacji dziennikarzowi ”Gazety Wyborczej Łódź”, bo klubowi nie podobały się krytyczne wobec niego artykuły.

Audycje o spisach powszechnych; Polskie radiostacja mówi "nie"


Polskie Radio uważa, że audycje Głównego Urzędu Statystycznego o spisie rolnym w 2010 roku zaś ludności i mieszkań w 2011 roku powinny być nadawane w charakterze płatne spoty reklamowe, a nie jak chce rząd – jako bezpłatne audycje.

D’aucy promuje nowe serie produktów


W środę rozpoczęła się walka prasowa mrożonych warzyw marki D’aucy (D’aucy Polska).

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe