W Białymstoku kończy się festiwal "Zahor"


zeszły rabin w Białymstoku Gedali Rozenman tudzież artysta malarz Izaak Celnikier, który przeżył białostockie getto, byli bohaterami 3. Festiwalu Kultury Żydowskiej "Zachor - odcień i dźwięk", który we wtorek dobiega końca w tym mieście.

drużyna Arcade Fire apiać zaangażowała Marcusa Mumforda w roli producenta swojej muzyki. Opluwanie Nergala za sojusz z Dodą jest dziś podstawowym zajęciem połowy metalowych internautów w Polsce. Spoceni przed monitorami komputerów szydzą, piętnują, wyzywają od... gejów (sic!). Anonimowi frustraci bez kontaktu z realem mają swoje pięć minut. W poniedziałek 15 marca o godz. 18. w siedzibie Fundacji Judaica - środek Kultury Żydowskiej, ul. Meiselsa 17, Kraków, odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Miklaszewskim opatrzone tytułem: "Zatracenie się w Schultzu. gawęda pewnej fascynacji".Joshua Bell - amerykański wirtuoz zagra 21 października w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie, na legendarnych skrzypcach Gibson Stradivarius. gieroj słynnej francuskiej serii komiksów, Asterix, kończy w dzisiaj, 29 października, 50 lat. W najpopularniejszych miejscach stolicy Francji pojawiły się tego dnia gigantyczne rzeźby i obrazy przypominające o przygodach sympatycznego Galla i jego kompanów. Horror "Paranormal Activity" wstrząsnął rynkiem kinowym w USA, zarabiając do dziś nad 100 milionów dolarów.

Benicio Del Toro chciałby na obojętnie jaki trwanie odroczyć swoją aktorską karierę, dlatego że jest zdeterminowany, by nadepnąć po drugiej stronie kamery.

W nocy z 7 na 8 marca jedenasta muza Canal+, jak jedyna w Polsce, przeprowadzi transmisję z 82. gali wręczenia Oscarów 2010. Z tej okazji przystanek przygotowała dodatkowy program telewizyjny. Producent Joel Silver, odpowiedzialny za przywrócenie kinu postaci Sherlocka Holmesa, planuje przekazać na ekran przygody kolejnego literackiego bohatera - Don Kichota - informuje serwis Pajiba.

W Supraślu koło Białegostoku powstaje kombinat miłośników twórczości nieżyjącego wybitnego muzyka Czesława Niemena, które chce pomóc blisko remoncie rodzinnego domu artysty w Starych Wasiliszkach w obwodzie grodzieńskim na Białorusi, by mógł tam powstać dom środowisk twórczych i muzeum Niemena. Zapraszamy do ekskluzywnego przedpremierowego odsłuchu piosenek grupy Hey! na co dzień w serwisie Muzzo.pl zamieścimy jedną nową piosenkę z płyty "RE-MURPED", która zawiera nowe wersje utworów grupy z albumu "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!". W dniach 12-16 lipca 2010 odbędzie się trzecia edycja Script Forum, branżowej konferencji scenopisarskiej, organizowanej w ramach festiwalu lato Filmów. W jej programie znalazły się warsztaty, szkolenia, wykłady, debaty oraz forum Scenarzystów Polskich.Hiphopowe brzmienie stworzone za pośrednictwem Sir Micha na podstawie fragmentów partytury autorstwa Fryderyka Chopina zaś rap i śpiew. To idea wytwórni Wielkie Joł na Rok Chopinowski. Już 8 stycznia czeka nas Lechistan premiera wampirycznego horroru "Daybreakers - Świt". grający w nim jedną z głównych ról Ethan Hawke w wywiadzie dla portalu ShockTillYouDrop stwierdził, że klisza stanowi przełom w gatunku. Niestety, zespół Stone Sour nie będzie jedną z gwiazd tegorocznego Przystanku Woodstock.

Will Smith nie zagra w "Kapitanie Nemo"


Jak donosi magazyn "Variety", z bezterminowo zawieszonego projektu na podstawie powieści Juliusza Verne "20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi", wycofała się Wytwórnia Disneya, który i sam reżyser McG.

Rozstrzygnięto sceniczny quiz na inscenizacje dzieł dawnych


Grzegorz Jarzyna, reżyser spektaklu "T.E.O.R.E.M.A.T." wystawionego w TR syreni gród a aktorzy, którzy w nim zagrali - Jan Englert i Danuta Stenka - są wśród laureatów 5. edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Inscenizację Dawnych Dzieł Literatury Europejskiej.

Zmarł ojczulek Joachim Badeni


W wieku 97 lat zmarł w Krakowie duszpasterz i mistyk, delfin polski dominikanin o. Joachim (Kazimierz) Badeni - czytamy na stronie internetowej Zakonu Dominikanów.

Obejrzyj koncert U2 przez YouTube


drużyna U2 nawiązała współpracę z YouTube. Dzięki temu fani Irlandczyków w 16 krajach będą mogli obejrzeć występ kwartetu z Los Angeles.

Jaya-Z gościnnie u Robina Thicke


bożyszcze R&B, Robin Thicke, kończy prace nad nowym albumem. Jednym z gości na płycie "Sex Therapy", która ukaże się 8 grudnia 2009 roku, będzie Jay-Z.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe