25 lat za zabicie i zabetonowanie konkubenta


25 lat więzienia - taki werdykt wydał gdański sąd w głośnej sprawie, Jolanty W.- K., która w 2001 roku zabiła swojego partnera i zabetonowała jego ciało w posadzce garażu. Prokuratura domagała się dożywocia. defensywa zapowiedziała, że odwoła się od wyroku.

W Bukareszcie odsłonięto czekoladową reprodukcję pomnika Lenina, która zostanie zlicytowana na kwestia Muzeum Komunistycznych Pomników odrestaurowanych po obaleniu dawnego reżimu. Z internetu korzystało w 2009 roku 49,5 proc. Polaków. Rok wcześniej było to 45,1 proc. - wynika z badań przeprowadzonych przez firmę MillwardBrown SMG/KRC. gdyby wybory prezydenckie odbywały się pod wystarczy listopada, Donald Tusk wygrałby zarówno w pierwszej, jak i drugiej turze wyborów - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej". wedle badania w wyborach liczą się na to samo trzy nazwiska.Wystarczy 200 złotych długu niespłaconego z wykorzystaniem dwa miesiące - i można mieć ambaras z wzięciem kredytu, czy zakupami na raty. Od poniedziałku zaczynają obowiązywać nowe przepisy, na skutek którym mało co iks będzie mógł zgłosić każdego nierzetelnego dłużnika do Biura Informacji Gospodarczej. - Grecja w ciągu kilku najbliższych lat z pewnością zbankrutuje. Jest być może fiskalnie beznadziejnym - przekonywał w "Horyznocie" w TVN24 b. wiceprezes NBP Krzysztof Rybiński. - Nie zbankrutują, myślę, że prześlizgną się za pomocą małżowina uszna igielne - ripostował Paweł Świeboda stary instytutu DEMOS Europa. centralny menedżer chilijskiej mennicy Gregorio Iniguez stracił pracę, gdy wyszło na jaw, że na tysiącach monetach o wartości 50 peso umieszczono źle zapisaną nazwę kraju. w zamian wyrazu Chile wybito tam tekst Chiie.

jakiś Włoch, kto w kwietniu tego roku stracił dom w trakcie trzęsienia ziemi w mieście L'Aquila, stolicy górskiego regionu Abruzja, złożył urzędowy nauka umoralniająca o tymczasowe lokum go w jednej z rezydencji premiera Silvio Berlusconiego w Rzymie lub na Sardynii.

jeździć do Moskwy i nie awanturować się o lokalizacja do siedzenia - radził prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu w "Kropce nad i" dawny prezydent Aleksander Kwaśniewski. Ostrzegał też, że absencja głowy państwa polskiego na uroczystych obchodach 65. rocznicy zwycięstwa nad nazistowskimi Niemcami, narazi nasz brzeg na wyśmianie ze strony Zachodu. Usunął zawleczkę i wręczył granat żołnierzowi. Miała to być mandat za spanie na służbie. Wojskowy i trzy inne osoby zginęły. Porucznik, stosujący zabójcze metody wychowawcze, został aresztowany.

Twórcy gier biorą się za polską historię. Rajdy Lisowczyków, szarże husarzy czy łupieżcze wyprawy Kozaków mają przyciągnąć graczy i wiernie ofiarować realia dawnych wieków. O najnowszej produkcji "Polskie Imperium: od Krzyżaków do Potopu", portal tvn24.pl rozmawiał z zaangażowanym w jej powstanie historykiem i pisarzem, Jackiem Komudą. Benedykt XVI powiedział w synagodze w Rzymie, że eksterminacja był "szczytem nienawiści". na domiar tego podkreślił stanowczo, że powinno się na każdorazowo wykorzenić antysemityzm i antyjudaizm. Wcześniej, przewodniczący żydowskiej społeczności we włoskiej stolicy przywitał papieża słowami krytyki. znany makaroniarski "przeszkadzacz" telewizyjny Gabriele Paolini, który przy użyciu lata był utrapieniem reporterów, nękanych dzięki niego w trakcie transmisji i relacji do dzienników, ogłosił, że zakończył swą osobliwą działalność.Jagiellonia Białystok zdobyła drugie - po mistrzostwie kraju - najważniejsze fant piłkarskie w Polsce. Piłkarze z Białegostoku pokonali w finale Remes Pucharu własny pogoń Szczecin 1:0 i z przyczyny temu to "Jaga", a nie pierwszoligowa Pogoń, będzie być przedstawicielem Polskę w Lidze Europejskiej. W czwartek Robert Kubica przestał zapełniać funkcję ambasadora marki Certina - szwajcarskiego producenta zegarków. Zastąpił go Hiszpan Pedro de la Rosa, kierowca Saubera, z którym ta firma związała się umową sponsorską. Unijne pieniądze mieli dostać najlepsi, dostali - pierwsi z listy. Przedsiębiorcy czują się oszukani. Co na to Kraj nad Wisłą agencja Rozwoju Przedsiębiorczości? Słowo "przepraszam" nie przechodzi szefowej PARP za pośrednictwem usta. Agencji broni też w rozmowie z TVN CNBC Biznes minister gospodarki Waldemar Pawlak. Jego zdaniem, "nie prawdopodobnie być tak, że goście, którzy piszą wnioski, rozrabiają później na wykapany świat".

"Tactical Nuclear Penguin" - najmocniejsze browar świata


pewien kaledoński piwko wyprodukował najmocniejsze piwo świata, które powinno być podawane w małych dawkach typowych raczej dla mocnych alkoholi.

Czeski zbieg zastrzelił się sam


Czeski zbiegły z więzienia, Pavel Tauchen, którego z rąk policyjnej eskorty odbiła żona, prawdopodobnie zastrzelił się sam - informuje powołując się na anonimowe źródła czeska TV CT24. już podawano, że więzień zginął od strzałów policjantów. Jego żona, ranna w wymianie ognia, przeszła operację i - jak podaje CT24 - będzie żyć.

Żony hazardzistów naprowadziły na trop afery


Żony hazardzistów z Neapolu, uzależnionych od automatów do gry stojących w barach, doprowadziły do ujawnienia wielkiego procederu nielegalnego hazardu - poinformowały włoskie media. Zarzuty zostały postawione 15 właścicielom lokali.

Warszawa: Było 780 cm wody, ubyło trzy


Aktualna sytuacja powodziowa w stolicy:

karta wstępu za 1000 zł. Zarabiają na pogrzebie


Od 100 do 1000 złotych - tyle kosztuje bezpłatny w zamyśle władz Krakowa bilet na uroczystości pogrzebowe prezydenckiej pary. Ogłoszenia można wynaleźć pomiędzy innymi na serwisach "gumtree" i "krakusik". Co kilka minut pojawiają się nowe "oferty" i... wpisy potępienia: - Miejcie cokolwiek wstydu. Wycofajcie te wejściówki! Przynosicie wstyd miastu - grzmią ich autorzy.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe