USA: rekordowy brak budżetu federalnego


niedostatek amerykańskiego budżetu federalnego w roku finansowym 2008/2009, który zakończył się z końcem września br., osiągnął rekordowy liczebność 1,42 bln dolarów, tzn. wyniósł w pewnym sensie 10 proc. produktu krajowego brutto (PNB) - poinformował w piątek Departament Skarbu w Waszyngtonie.

Sudańska dziennikarka, której groziło 40 batów za noszenie spodni w miejscu publicznym, została w poniedziałek uznana za winną czynu nieobyczajnego, jakkolwiek wymierzono jej jedynie karę grzywny. orzeczenie w tej sprawie wydał sąd w Chartumie. Komisja Transportu Izby tłum opowiedziała się za ściślejszą kontrolą techniczną zagranicznych tirów w brytyjskich portach i prewencyjnym niedopuszczaniem ich do ruchu, jeśli nie spełniają standardów. "Gdybyśmy poniekąd przegrali na Riazor, nie zrezygnujemy z walki o mistrzostwo. Real Madryt ma mentalność angielską i będzie się bił do końca".sekretarz uniwersalny ONZ Ban Ki Mun chce powołania międzynarodowej komisji, która zbadałaby przystęp izraelskich żołnierzy na eskorta z pomocą dla Strefy Gazy. Izrael temu pomysłowi się sprzeciwia. Ataki i manewr Jakuba Jarosza zadecydowały o tym, że ZAKSA Kędzierzyn Koźle nie dała szans w hali Łuczniczka miejscowej Delekcie Bydgoszcz w najciekawszym meczu 10. kolejki PlusLigi siatkarzy. następstwo 3:0 i wygrane do 13, 17 i 19 odzwierciedlają przebieg spotkania. Państwa afrykańskie zapowiedziały powrót do negocjacji klimatycznych na szczycie w Kopenhadze po uzyskaniu zapewnień, że negocjacje w większym stopniu skupią się na kontynuacji Protokołu z Kioto - poinformował członek delegacji afrykańskiej agencję Reutera.

Charlize Theron będzie jedną z gwiazd biorących udział w losowaniu finałów mistrzostw świata 2010, które w piątek odbędzie się w Kapsztadzie.

Leo Beenhakker wie swoje. Także w sprawie Sławomir Peszki i Wojciecha Łobodzińskiego. Jeden jest rewelacją, strzela i asystuje, a dalszy statystuje. aczkolwiek to Łobodziński jest w kadrze, a Peszko ale wręcz na korona drzewa rezerwowej. Litości! Żarty w drodze na mistrzostwa świata w piłce nożnej 2010 w rzeczy samej się skończyły... chociaż sudańska dziennikarka uniknęła 40 batów, które groziły jej za publiczne noszenie spodni, to na samodzielność szybko nie trafi. Za odmowę zapłacenia grzywny, zasądzonej w miejsce chłosty, 30-letnia Lubna Ahmed al-Hussein trafi na łysek do więzienia.

Na dwa dni poprzednio wyborami w Wielkiej Brytanii wybitny "Financial Times" poparł konserwatystów, wyrażając przekonanie, że właśnie partia polityczna Davida Camerona jest zdolna do przeprowadzenia zmian, których brzeg tak pilnie potrzebuje. Rosyjscy weterani wojenni zostali wezwani do uiszczenia tantiem za... śpiewanie pieśni, którymi pomagali sobie w czasie działań wojennych. Sprawę opisuje "Dziennik Internautów". 22 lipca po remoncie generalnym w Rosji wraca do krajowy drugi płatowiec rządowy Tu-154 - ustalił sprawozdawca RMF FM Krzysztof Zasada. werdykt o tym, czy Tu-154 pozostanie uziemiony do czasu wyjaśnienia przyczyn katastrofy 10 kwietnia, jeszcze nie zapadła. Nikt z Ministerstwa Obrony Narodowej ani Dowództwa Sił Powietrznych nie chce coraz tego przesądzać.gonitwa Szczecin zasłużenie pokonała Piast Gliwice 2:0 i awansowała do ćwierćfinału Remes Pucharu Polski. Oba gole strzelił Piotr Petasz, kto w latach 2007-2009 reprezentował klub z Gliwic. Socjaldemokratyczna partia polityczna fryc domaga się ustalenia strategii wycofywania niemieckich sił z Afganistanu. szef frakcji SPD, wcześniejszy minister spraw zagranicznych Frank-Walter Steinmeier, proponuje chociażby konkretną datę. Franciszek Smuda potrafi utrzymać w zespole dyscyplinę i, co najważniejsze, ma farta. To był optymalny pretendent na selekcjonera piłkarskiej reprezentacji nasz - uważa Andrzej Grajewski, ówczesny okaziciel Widzewa Łódź, jaki w połowie lat 90. zatrudnił Smudę.

Irak: zamachnięcie się w świętym mieście szyitów


Czterech Irańczyków zgięło, a ponad 50 osób odniosło obrażenia w sobotę na wynik zamachu przeprowadzonego z użyciem samochodu-pułapki w świętym mieście szyitów Nadżafie w środkowym Iraku - poinformowały źródła policyjne i szpitalne.

Karol Kłos mile zaszokowany powołaniem do kadry


- Dzięki powołaniu do kadry czerpię większą radość z tego, co robię i wróciły mi chęci do gry - mówi o swoim powołaniu do szerokiej kadry na Ligę Światową, centralny Neckermann AZS Politechniki Warszawa Karol Kłos.

Mistrzostwa świata w piękniejszym wydaniu


gorączka nim mistrzostwami świata w RPA przybiera na sile. Jedna z firm odzieżowych przygotowała specjalną kolekcję ubierając w stroje poszczególnych reprezentacji żony i dziewczyny piłkarzy.

Europa przypiera Obamę do muru


Przywódcy Francji, Niemiec i Wielkiej Brytanii przypierają co do jednego Baracka Obamę do muru, aby na szczycie państw grupy G20 zdecydował się na regulację płac bankierów na świecie - pisze "Le Figaro".

forma "nadzwyczajnego pogotowia" w Korei Płn.


Władze północnokoreańskie wprowadziły dzisiaj postać "nadzwyczajnego pogotowia" w kraju w związku z rozpoczynającymi się w Korei Południowej wspólnymi amerykańsko-południowokoreańskimi manewrami wojskowymi.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe