Beyonce wszelako za ostra


Planowany na 25 października listwa Beyonce w stolicy Malezji jednak nie odbędzie się w tym terminie. To rezultat protestów islamistów w tym kraju.

Kasia będzie jedną z gwiazd koncertu poświęconemu Czesławowi Niemenowi - donosi Plejada.pl. Oliver Stone najprawdopodobniej znowu wywoła kontrowersje swoim nowym mini-serialem, w którym najwięksi zbrodniarze w historii zostaną pokazani z innego, nowego punktu widzenia. Kraj nad Wisłą premiera filmu "Yodok Stories" ("Historie z Yodok") w reżyserii Andrzeja Fidyka, odbędzie się w piątek, 28 sierpnia, w Gdańsku. dokument ten został uwieńczony na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Jerozolimie.Grupa Stooges przymierza się do kolejnej trasy. Za gitarę chwyci James Williamson, który nagrał z kapelą klasyk "Raw Power". film o narodzinach rocka i jarocińskich festiwalach pt. "Beats of Freedom - Zew wolności" już w piątek, 12 marca, wejdzie na ekrany kin w największych miastach Polski. W tym roku festiwal w Jarocinie obchodzi 30-lecie. Jak się okazuje, nie lecz młodzież dorastająca bywają onieśmielone spotkaniem swojego idola. Podobnie spąsowiała 50-letnia aktorka, Marcia Gay Harden, gdy spotkała Clinta Eastwooda.

Poznaliśmy listę filmów, które będą rywalizowały w Gdyni o Wielką Nagrodę Złotych Lwów w Konkursie Głównym, laury w Konkursie Kina Niezależnego zaś zostaną zaprezentowane w Panoramie Polskiego Kina.

W sieci pojawił się najnowszy, nie publikowany wcześniej utwór grupy Justice. przedstawicielstwo New Music Art Production informuje, że imprezy Video Games Live, które miały odbyć się w Zabrzu 16 listopada a w Łodzi 17 listopada zostają przeniesione na inny prekluzja z powodów technicznych. działanie w Warszawie - 18 listopada na Torwarze odbędzie się zgodnie z planem.

piosenkarz amerykańskiej grupy The Killers, Brandon Flowers, wyda solową płytę. Jeffrey Dean Morgan zagra główną rolę w thrillerze psychologicznym "The Unblinking Eye". Na ekranach polskich kin pojawiła się animowana praca twórców "Shreka" pt. "Planeta 51". film już w pierwszy koniec tygodnia zaskarbił sobie sympatię widzów i był najchętniej oglądaną premierą ostatniego weekendu we wszystkich multipleksach w Polsce.Lily Allen postanowiła skończyć ze śpiewaniem, ponieważ nie ma tematów na nowe piosenki. 10 listopada w warszawskim klubie Proxima wystąpi amerykańska szyk Isis. Zespół jest pozytywnie ustawiony do koncertu. "Ludzie w Polsce zawżdy byli nadzwyczaj entuzjastyczni" - mówią muzycy. Zdjęcia do filmu "Wygrany" w reż. Wiesława Saniewskiego, z Januszem Gajosem i Pawłem Szajdą w rolach głównych, rozpoczęły się w piątek we Wrocławiu i potrwają do końca maja. Wcześniej zespół pracowała w Warszawie. film to wspólna praca lokalny i USA.

Marion Cotillard śpiewa


Przełomowa w jej karierze rolą była bohater literacki Edith Piaf w biograficznym filmie o francuskiej pieśniarce. w tym momencie w reklamówce Diora Marion Cotillard prezentuje nam własne możliwości wokalne.

Eklektyzm pod słońcem Afryki


Vampire Weekend "Contra", Sonic

Przekrojowe Bon Jovi


DVD "Live At Madison Square Garden" (premiera 20 listopada) jest udokumentowaniem powrotu Bon Jovi do legendarnej sali koncertowej.

Tauron Nowa Muzyka 2009: start za kilka dni


W piątek, 28 sierpnia startuje w Katowicach Tauron Nowa Muzyka 2009 - przegląd prezentujący nowoczesne brzmienia w muzyce. działanie potrwa trzy dni.

OFF: The Horrors i inni


Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy w dniach 5-8 sierpnia zaprezentują się na OFF Festivalu w Katowicach.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe