Komorowski o prezydencie: był kij w szprychy


"Dziennik pismo Prawna": Do wyborów prezydenckich trudne reformy będą leżały odłogiem, "bo urząd prezydenta jest wielkim i skutecznym hamulcowym" - mówi marszałek Sejmu, jeden z liderów PO, Bronisław Komorowski.

Mirosław Drzewiecki zwrócił się do komisji śledczej mającej wyklarować tzw. aferę hazardową z wnioskiem o przesunięcie jego przesłuchania na przyszły tydzień. Prośba ta wpłynęła do komisji za pośrednictwem jej przewodniczącego, Mirosława Sekuły (PO). zapowiedź pogody na jutro. Turecki porucznik został aresztowany za spowodowanie śmierci czterech żołnierzy z poboru. Zginęli w wyniku wybuchu granatu, który miał trzymać jeden z nich, ukarany za objęcia Morfeusza na służbie - podała dzień dzisiejszy turecka prasa.Osławiony dokument o firmie Amway nie będzie prezentowany na Warszawskim Festiwalu Filmowym. - na nieszczęście musimy skreślić projekcje "Witajcie w życiu" Henryka Dederki, przerażającego filmu o praniu mózgów w korporacji zajmującej się sprzedażą bezpośrednią - napisał prezes WFF Stefan Laudyn. TVP, która ma prawa do filmu, odmówiła emisji. Po tygodniu poszukiwań NASA wreszcie znalazła ślady bombardowania Księżyca. W poprzedni piątek w powierzchnię Srebrnego Globu uderzyły dwoje części sondy LCROSS. zbadanie miał pokazać, czy na Księżycu jest lód. Wbrew oczekiwaniom, nie udało się lecz zobaczyć spodziewanego obłoku pyłu. Co tak więc w tej chwili zaobserwowano? "Zniknęli nam z oczu, ale nigdy z serca". To jedne z wielu pięknych słów, które znalazły się w księdze kondolencyjnej uruchomionej na portalu tvn24.pl. Na wieść o tragedii, wielu Polaków - spontanicznie, nie czekając na oficjalne zapowiedź żałoby narodowej - wyszło na ulice, by wyrazić osobisty ból po śmierci kwiatu polskiej inteligencji: prezydenta, jego małżonki, ministrów, posłów, duchownych, wojskowych... - Zdarzył się następny Katyń - piszą internauci. Na platformę kontakt TVN24 docierają zaś zdjęcia, które przedstawiają Polskę w obliczu tej tragedii. Dziękujemy za te materiały i prosimy o następne.

Przed sądem koronnym w Swansea rozpoczął się bieg mężczyzny oskarżonego o zabicie własnej żony. Przysięgli usłyszeli, że 59-latek dokonał morderstwa we śnie, ponieważ był przekonany, że atakuje włamywacza - informuje BBC.

Niemiecka gospodarka skurczyła się w ubiegłym roku o 5 odsetek - takie są pierwsze szacunki podane za pośrednictwem niemieckie biuro statystyczne. rynek oczekiwał, że PKB stopniało o 4,8 procent. Dla porównania rok 2008 Niemcy skończyły wzrostem o 1,3 procent. coraz poprzednio przyjazdem do Warszawy wiceprezydenta USA Joe Bidena 21 października poziom pewno dojdzie do porozumienia ze Stanami Zjednoczonymi w sprawie warunków stacjonowania amerykańskich wojsk w naszym kraju - przewiduje "Dziennik gazeta Prawna".

Prokuratura Rejonowa Warszawa Śródmieście odmówiła wszczęcia śledztwa ws. domniemanego niedopełnienia obowiązków z wykorzystaniem premiera Donalda Tuska pod ręką odwołaniu z funkcji szefa CBA Mariusza Kamińskiego. Uznała, że dyrektor rządu nie złamał prawa. "Jako zawodowy damski bokser od kilku lat wyboksowuję miejsca dla kobiet w polityce. Oto niepełna ich lista" – pisze na swoim blogu w Onet.pl Jansuz Palikot. Poseł PO komentuje w ten sposób wczorajszy pojedynek z Markiem Migalskim. Rosja i Białoruś nie zdołały porozumieć się w sprawie dostaw ropy naftowej w 2010 roku - poinformował w Mińsku białoruski rząd. przedstawicielstwo białoruska opuściła Moskwę, niemniej obie okolica wyraziły gotowość do kontynuowania rozmów.Barack Obama zamierza przyrządzać nową strategię obronną swego kraju. Prezydent USA planuje ograniczyć wybór użycia broni nuklearnej co więcej w celu obrony poprzednio atakiem. Do podobnych kroków chce namówić plus Rosję. Kapitan Arkadiusz Protasiuk, dowodzący załogi Tu-154 lecącego do Smoleńska 10 kwietnia, nie miał prawa do lądowania tupolewem w tak złych warunkach, jakie w owym czasie panowały - ustaliła "Rzeczpospolita". "Dziennik Gazeta Prawna": Polskim i amerykańskim negocjatorom nie udało się we wtorek dojść do porozumienia w sprawie stacjonowania wojsk USA w naszym kraju.

Dostał dożywocie za kołowacizna i morderstwo. Teraz obwinia sąd


Wraca sprawa zabójcy, 32-letniego Adriana W., jaki zgwałcił i zamordował 18-letnią dziewczynę. Po zbrodni pozwał rodziców dziewczyny za to, że - jak twierdzi - nazwali go "zwierzęciem, które należy zabić". Rok temu mężczyzna został skazany na dożywocie. Mężczyzna, który nie przyznaje się do winy, aktualnie odwołuje się od tej decyzji sądu.

"To my otworzyliśmy na was UE. Ale uważajcie..."


wedle rzecznika prasowego MSZ Piotra Paszkowskiego podczas piątkowego spotkania ministrów SZ polski i Białorusi w Warszawie Radosław Sikorski przekazał Siarhiejowi Martynau non-paper, w którym zaznaczono, że zbliżenie z Białorusią nie jest bezwarunkowe.

zamachnięcie się na kwaterę główną armii. Są zakładnicy


Kilkuosobowa zespół napastników zaatakowała w sobotę naczelne komenda pakistańskiej armii. Przebrani za wojskowych napastnicy zabili sześć osób. W ich rękach znajduje się kilkunastu zakładników.

Poseł PO: każda złotówka dana na Kościół, to najlepiej wydana złotówka


- Martwi mnie to orzeczenie, sąd w Strasburgu nie ma obowiązek się do tego mieszać - uważa wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski. działacz polityczny PO na antenie Radia ZET odniósł się do orzeczenia dotyczącego krzyży wiszących w szkołach publicznych.

Są bilety na łódzki finał LM


Z Łodzi spodziewany znakomite wiedza dla fanów siatkówki. W kasach apiać pojawiły się bilety na sobotnio-niedzielny zwieńczenie Ligi Mistrzów. To efekt przełożenia turnieju z powodu katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe