koprodukcja TVN nagrodzona w Turynie


błona fotograficzna "Get Low" z gwiazdorską obsadą, który otworzy tegoroczny przegląd Camerimage, został uhonorowany na Festiwalu Filmowym w Turynie.

Bułgarskie ministerium spraw wewnętrznych ma nie bufet kłopot. Informacje z tego resortu płyną wprost do środowisk przestępczych. - nieszczelność to polski przewodni kłopot - przyznał bułgarski wicepremier i minister spraw wewnętrznych Cwetan Cwetanow. Ciemna animusz – tajemnicza energia, która ma wypełniać trzy czwarte wszechświata, może tak naprawdę nie istnieć – twierdzą naukowcy - podaje "Daily Telegraph". Jak informuje festiwal Sportowy, klub ze stolicy Katalonii nie przyśle na bezpośredni spotkanie z Lechią Gdańsk swoich najlepszych zawodników. Po odbywającym się dopiero co Pucharze Konfederacji będą musieli odpocząć miedzy innymi Neymar, Fabregas, Iniesta, Xavi i Pique.Jeszcze w tym roku ma pozostawać ogłoszony przetarg na budowę elektronicznego systemu poboru opłat na polskich drogach. Może być wart ok. 500–700 mln złotych - pisze "Rzeczpospolita". Skrajne ubóstwo wzbudza najwięcej obaw na całym świecie; więcej niż zmiany klimatyczne, terroryzm i kampania - ujawnia łączny sondaż opublikowany w niedzielę za pośrednictwem BBC World Service. Na karę 15 lat więzienia skazano Pawła R., oskarżonego o wspólnictwo w zabójstwie dwóch dilerów Ery GSM w 1997 r. w podwarszawskim Komorowie. Prokuratura chciała 25 lat więzienia, a defensywa - uniewinnienia. Czwartkowy decyzja Sądu Okręgowego w Warszawie jest nieprawomocny.

Dziewięcioletni chłopiec trafił do szpitala, bo na kuligu wpadł pod koło ciągnika. Siedział na "sankach", które jego ojciec zrobił z dachu "malucha". milicja apeluje do rodziców o rozwagę.

pobijak w więziennych celach - z tego powodu punkt programu skazanych nie trafi za kratki. być może więc wzrosnąć przestępczość - pisze "Rzeczpospolita". Federacja Rosyjska przystępuje do budowy Bałtyckiej Elektrowni Atomowej w obwodzie kaliningradzkim, enklawie wciśniętej pomiędzy Polskę i Litwę. Rozporządzenie premiera Władimira Putina o rozpoczęciu tej inwestycji ukazało się w środę na stronie internetowej rządu.

W Domu Polskim w Iwieńcu na Białorusi odbyła się w pierwszy dzień tygodnia rewizja z udziałem przedstawicieli resortu spraw wewnętrznych i wydziału finansowego Komitetu Kontroli Państwowej - powiedziała zwierzchniczka Domu Teresa Sobol. Dom Polski w Iwieńcu jest jednym z trzech pozostających coraz w rękach Związku Polaków na Białorusi (ZPB) kierowanego za pośrednictwem Andżelikę Borys. opowiadanie stała się niesłychanie ważnym argumentem w rywalizacji politycznej pomiędzy państwami o poważanie - mówi prezes Instytutu Pamięci Narodowej Janusz Kurtyka w obszernym wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". 81 proc. Polaków jest zdania, że prezydent Lech Kaczyński ma obowiązek pojechać do Moskwy na obchody 65 rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami, wynika z sondażu przeprowadzonego dla "Rzeczpospolitej" z wykorzystaniem GfK Polonia.Skazany na 845 lat więzienia za nadużycia finansowe amerykański burżuj złożył konkluzja do sądu o skrócenie wyroku. Do... 800 lat. Radosław Sikorski odwołał dzisiejsze konferencja z członkami Platformy Obywatelskiej. według organizatora prekampanii ministra, kolidowało ono z obowiązkami ministra. jednak jak dowiadujemy się w biurze kujawsko-pomorskiej PO, powód jest inny: występ w programie Tomasza Lisa w TVP2. grobowiec ze szczątkami astronoma Mikołaja Kopernika został mieszany w grobie w archikatedrze we Fromborku. Był to zeszły akt trzydniowcyh uroczystości powtórnego pochówku astronoma. Do 1995 roku Kopernik spoczywał w bezimiennym grobie we fromborskiej katedrze.

Urugwaj wstał z kolan i wyrwał wygrana


Urugwajczycy pierwszym ćwierćfinalistą mundialu w RPA. Piłkarze z Ameryki Południowej mieli więcej szczęścia i w swoich szeregach Luisa Suareza, jaki dwukrotnie pokonał bramkarza rywali. Urugwaj wygrał z Koreą Płd. 2:1 i czeka na rywala w 1/4 finału turnieju.

mężatka szwajcarskiego skoczka woli Adama Małysza


Zimą na skoczni walczą o punkty, ale nie mówiąc o nią skoczkowie narciarscy są przyjaciółmi. Z narciarskiej braci "Orzeł z Wisły" maksymalny kontakt ma z Andreasem Kuettelem. Powód? lepsza połowa Szwajcara, która jest Polką. Małysz ma w następstwie tego z kim porozmawiać po polsku, a w sąsiedztwie okazji prawdopodobnie być pewien, że ma o jednego kibica więcej niż Szwajcar. - Jego połowica z większym natężeniem mi kibicuje - przyznał krajowy skoczek.

28 lat odsiedział za obcesowy gwałt. Jest niewinny


Człowiek, który spędził za kratami 28 lat wyszedł na wolność z 75 dolarami i biletem autobusowym do Ohio - pisze "Washington Times".

Słupki zapomniały o hazardzie. 50 proc. dla PO


również z sondażu "Gazety Wyborczej" jak i sondażu dla "Rzeczpospolitej" wynika, że system Obywatelska może wyliczać na 50 procent poparcia.

Białoruś: przewóz gazu prawdopodobnie być zagrożony


Białoruś ostrzegła o możliwości technicznego ograniczenia tranzytu rosyjskiego gazu do Europy, o ile Federacja Rosyjska zmniejszyła dostawy na Białoruś o więcej niż 15 proc. - podała w poniedziałek przedstawicielstwo ITAR-TASS, powołując się na białoruskie ministerstwo energetyki.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze

bilety autokarowe

gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe